• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
„Lietuvos supermiesto“ premjeroje miestai susiginčijo, kuriame daugiau sekso
Autorius: LNK
2011-01-18 14:36:00

LNK nuotr.
„Žmogus su pingviniuko šukuosena“, - Algis Ramanauskas erzino savo partnerį, „Lietuvos supermiesto“ vedėją Marių Jampolskį. „Žmogus be šukuosenos“, - atsikirsdamas Algiui, Marius pristatė jį žiūrovams. Ir pridėjo: „Algis, kuris mėgsta greituką“.

Naujo LNK šou „Lietuvos supermiestas“ premjeroje apsišaudymų žodžiais buvo daug. Vilnius erzino Kauną, Aukštaitija – Žemaitiją, o Visaginas – visą likusią Lietuvą, pasakodamas ką veikia uždaręs atominę elektrinę.

Grandioziniu atidarymo renginiu iš erdvios Ūkio banko teatro arenos prasidėjo naujasis LNK projektas, kuriame dešimt šalies miestų ir regionų susikaus dėl supermiesto titulo. Komandas atlydėjo šimtai sirgalių, pasipuošusių savo miestų atributika. Kiekvienas jų bus įrašytas į laidos titrus kaip projekto bendraautorius.

LNK eteryje „Lietuvos supermiestas“ startuos kitą sekmadienį . Pirmoje laidoje žiūrovai pamatys kovas tarp Vilniaus (su kapitonu Dainiumi Martinaičiu priešakyje), Kauno ( kapitonas Merūnas Vitulskis), Visagino (kapitonė Vita Pimpienė), jungtinių Žemaitijos miestų (kapitonas Nerijus Juška) ir jungtinių Aukštaitijos miestų (kapitonė Mama Rock‘n‘Roll). Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Marijampolė ir jungtiniai Dzūkijos miestai susirems kitoje laidoje.

Penkių miestų komandos susikovė dainavimo, humoro, talentų ir imtynių rungtyse. Jas  vertino šmaikšti komisija, kurioje dalyvavo Jogaila Morkūnas, Rūta Mikelkevkičūtė, Vidas Blekaitis, Laima Lapkauskaitė, Skaiva Jasevičiūtė.

Dainavimo rungtyje už Aukštaitiją dainavo   Vaida Genytė ir Vaidas Vyšniauskas, už Visaginą – jaunasis talentas Ilja Aksionovas, už Vilnių – Vilija ir Povilas Meškėla, už Kauną – Merūnas su „Rebelheart“, už Žemaitiją – Česlovas Gabalis su „Ventukais“.

Tačiau didžiausių aistrų sukėlė humoro rungtis. Kaunas į ją delegavo Artūrą Orlauską. Šis pristatė naujausią Kauno mero potvarkį dėl sekso paslaugų teikimo Kauno mieste, kuris turėtų padėti iš šešėlio į biudžetą atnešti milijardą litų pajamų.  Kauniečiams nuo šiol teks pildyti metines sekso teikimo deklaracijas, mokėti žyminį 40 litų sekso teikimo mokestį ir įsigyti kasos aparatus.

„Kasos aparatų nereikia, čia individuali veikla“, - bandė Orlauską nuraminti kiti šalies miestai. „Kadangi čia veikia du žmonės, veikla ne individuali ir reikalingi du kasos aparatai“, - atkirto kauniečiai.

„Kaip suprantu, ir Kaune gali būti sekso“, - mestelėjo komisijos narys Jogaila Morkūnas.

„Yra. Ir labai daug“, - nepasidavė Kauno kapitonas Merūnas.

Visaginas sekso klausimu taip pat turėjo ką pasakyti. „Pas mus gyvena 43 tautybių moterys, kokią nori, tokią gali rinktis. Pirmoji gali būti slavė, vaikus geriausia auginti su žyde, o senatvėje – gyventi su lietuve, nes jos gailestingos ir kapus gerai prižiūri“, - su rusišku akcentu pasakojo jaunasis visaginietis, naujosios atominės elektrinės statytojas.

Kovos pasibaigė didžiausiomis kada nors vykusiomis Lietuvoje sumo varžybomis, kuriose miestų garbes gynė ir profesionalūs sportininkai, Europos kovų čempionai, kariūnai, ir puikiai pažįstami veidai. Už Vilnių kovėsi atlikėjas kulinaras Bilas, vienas aukštaičių komandos narių buvo aktorius Ramūnas Rudokas, o Visaginas į ringą delegavo baidarių ir kanojų irklavimo čempionus.

Beje, projektas jau laukia visų norinčių atstovauti savo miestui kitoje sporto užduotyje – kurio miesto atstovų daugiau tilps į tipinį automobilį VW Golf per 3 minutes. Rinkite savo draugus ir pažįstamus, burkite savo miesto komandą, registruokitės lnk.lt portale ir dalyvaukite laidoje.

Miestų kovos be taisyklių prasideda jau kitą sekmadienį, sausio 23-ąją, per LNK naujame projekte „Lietuvos supermiestas“. 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus