• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
M. Wizardas: šokėjai – tokie patys iliuzionistai kaip aš
Autorius: TV3
2011-07-26 15:04:00

Nuo rugpjūčio 29-osios TV3 sveikinsis naujuoju šūkiu „Mano TV3. Čia šviesu!“ ir kvies įsilieti į šokių sūkurį su populiariausio projekto Lietuvoje „Šok su manimi“ poromis. Aistringas trečiojo projekto sezono kodas „Meilė“ vienys įspūdingiausias profesionalių šokėjų, ryškiausių pramogų pasaulio žvaigždžių ir dar nematytų talentų poras.
 
Ant „Šok su manimi“ parketo aistras kurstys dainininkai Evelina Sašenko, Vaida Genytė, Justas Lapatinskas, Dominykas Vaitiekūnas, Kristina Ivanova, Deividas Norvilas-Deivis, verslininkė Danguolė Stachura, TV3 laidų vedėjos Eglė Skrolytė-Liesienė ir Daiva Anužytė-Kasiulaitienė, aktorė Dalia Michelevičiūtė, įvairių grožio konkursų dalyvė ir nugalėtoja Renata Voitechovskaja, pasaulio hip hopo čempionas Olegas Staniulionis ir ypatingas svečias iš užsienio – į populiarumo viršūnes kopiantis Latvijos dainininkas Lauris Reinikis.

Trečiojo „Šok su manimi“ sezono žvaigždžių gretose – ir iliuzionistas, savo magiškus šou visoje Europoje ir net pasaulio pramogų sostinėje Las Vegase rengiantis Mantas Wizardas. Pirmuosius pramoginių šokių žingsnius Mantui padeda žengti profesionalė, tikra šokių projektų veteranė, stilingiausia šokėja tituluojama Viktorija Kunauskaitė.

„Reikalauju iš savęs maksimaliai daug – noriu šokti švariai, nepriekaištingai. Repeticijų salėje išlietas prakaitas turi likti nematomas žiūrovui“, – sako M. Wizardas.  Pasak vaikino, šokiai – labai smagi, tačiau didelių pastangų reikalaujanti veikla: „Jaučiuosi gerai. Repeticijos nei liūdina, nei baugina. Čia išbandau save ir kartu matau, kokia akivaizdi mano patirties stoka. Kaupiu visas įmanomas žinias, klausausi kiekvieno partnerės žodžio.“

Paklaustas, ar šokių repeticijos nesibaigia triukų demonstravimu, Mantas šypsosi: „Nors esu iliuzionistas, triukai kol kas lieka nuošalyje. Viktorijai repeticijose fokusų nedemonstruoju, tačiau visi, kas mane pažįsta, žino – ką nors iškrėsti galiu bet kada, todėl ir savo partnerę greitu metu nustebinsiu! Kardais Viktoriją jau buvau susmaigstęs – gal dabar teks perpjauti per pusę?“ – retoriškai juokauja Mantas.

Šią vasarą, kaip būsimas šokėjas sako – pirmą ir turbūt paskutinį kartą, – jis atostogavo: „Ilsėjausi Lietuvoje, savo senelių sodyboje. Čia atvažiuoju po sunkių darbų, svarbių pasirodymų, konkursų. Čia galiu susikaupti, nuo visų pasislėpti, pabūti pats su savimi ir įgauti naujų jėgų.“

„Ar negraužia sąžinė, kad atostogauju, kai konkurentai intensyviai repetuoja? Tikrai ne. Aš jau ir taip užmiegu ir atsibundu su ta pačia mintimi – šokiais. Nuolat galvoju apie žingsnelius, Viktorijos patarimus – tobulinuosi ne todėl, kad reikia, o todėl, kad noriu“, – sako Mantas.

„Dalyvaudamas projekte pamačiau visiškai kitą šokių veidą, nei įsivaizdavau iki šiol. Pradedu suvokti, kiek įdirbio, pastangų ir laiko reikia investuoti. Šokėjai – ne mažesni iliuzijos meistrai, nei iliuzionistai. Žiūrovas, stebintis šokėją, mato nugludintą, išpuoselėtą rezultatą – tai, kas gražu, tačiau retas įsivaizduoja, kas po tuo slypi“, – atvirauja M. Wizardas.

Mantą ir Viktoriją kartu su kitomis „Šok su manimi“ poromis TV3 žiūrovai išvys jau rugpjūčio 29-ąją įspūdingame trečiojo projekto sezono pristatyme, kuris įvyks kartu su naujo televizijos sezono „Mano TV3. Čia šviesu!“ atidarymu prie Baltojo tilto Vilniuje.

Trečiasis „Šok su manimi“ sezonas ir naujasis televizijos sezonas „Mano TV3. Čia šviesu!“ – nuo rugpjūčio 29 dienos!
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus