• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Marijus Mikutavičius – iš Kambodžos tiesiai į filmavimus Taline
Autorius: TV3
2011-08-10 13:25:00

TV3

 Populiariausi projektai „Šok su manimi“ ir „Lietuvos talentai“, žiūrimiausi serialai „Moterys meluoja geriau“ ir „Naisių vasara“, kulinariniai šou „Beatos virtuvė“ ir „Susitikime virtuvėje“, kultiniai serialai „Nusivylusios namų šeimininkės“ ir „Daktaras Hausas“, Europos vyrų krepšinio čempionato kovos, kasdienis aktualių ir gyvenimiškų pokalbių šou, publicistika, info šou – tai tik dalis naujienų, jau pamėgtų projektų ir sporto reginių, kuriuos TV3 televizijos žiūrovai pamatys naująjį sezoną.

 

Kiekvieną penktadienį, nuo rugsėjo 2 dienos, 19.10 val. azartiškiausius ir aktyviausius TV3 gerbėjus televizijos veteranas Marijus Mikutavičius kvies į žaidimą, kuriame dalyvių pora galės laimėti net 100 000 eurų!

 

Šiuo metu M. Mikutavičius drauge su kolegomis iš Latvijos ir Estijos repetuoja šį azartišką žaidimą – jau rytoj prasidės „100 000 grynais“ filmavimai. Šis žaidimas kuriamas visoms trims Baltijos šalims ir bus filmuojamas studijoje Taline. Į filmavimus M. Mikutavičius išvyko tiesiai iš Kambodžos, kur lankėsi drauge su UNICEF komanda ir kolegėmis iš TV3 televizijos Jurgita Jurkute bei Renata Šakalyte.

 

TV3 televizijos šou „100 000 grynais“ kas kartą rungsis dviejų žmonių komanda, kurios narius sieja giminystės, artimos draugystės ar bendradarbiavimo ryšiai. Šis žaidimas ypatingas tuo, jog dalyviai išsvajotąjį 100 000 eurų – 40 pakuočių po 2 500 eurų – prizą gaus į rankas jau pirmąją žaidimo akimirką. Vienintelė ir pagrindinė poros užduotis – išsaugoti šią pinigų sumą iki žaidimo pabaigos!

 

„100 000 € grynais“ – lietuviška britų žaidimo „The Million Pound Drop Live“ atmaina. Nors D. Britanijos žiūrovai pirmąjį šou išvydo vos pernai, žaidimas spėjo žaibiškai išpopuliarėti visame pasaulyje: Brazilijoje, Prancūzijoje, Graikijoje, Estijoje, Latvijoje, Argentinoje, Šveicarijoje, Turkijoje, Rusijoje ir kitose šalyse.

 

Kas taps lietuviško „100 000 € grynais“ laimingaisiais – dalyvio anketą galite pildyti www.tv3.lt – ir iš studijos iškeliaus su apvalia grynųjų suma, sužinosite naujajame TV3 sezone!        

 

„100 000 € grynais“ su M. Mikutavičiumi – naujajame TV3 sezone nuo rugsėjo 2 dienos !Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus