• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Milijardieriui Juozui Kazickui po žmonos mirties gyvenimas tapo nepakeliamai pilkas
Autorius: LNK
2012-04-16 17:57:00

„Nuo...iki...“: milijardieriui Juozui Kazickui po žmonos mirties gyvenimas tapo nepakeliamai pilkas

Šį pirmadienio vakarą 19.19 val. gyvenimo būdo laidoje „Nuo...iki...“ per LNK – interviu su verslininku milijardieriumi Juozu Kazicku . Laidos žurnalistai su turtingiausiu pasaulyje vadinamu lietuviu susitiko viename jo namų, greta Niujorko esančiame Konektikut o miestelyje Griviče. Tai - vienas prabangiausių rajonų, kuriame nuosavus namus turi tik itin turtingi, ramybę ir privatumą mėgstantys turtuoliai. Milijardierius vaikštinėjo po šalia esantį parką su netoliese gyvenančia dukra Jūrate, viena iš penkių verslininko vaikų. 

Juozas Kazickas , ko gero skirtingai nei daugelis labai turtingų vyrų , visada galėjo pasigirti gražia šeima , penkiais vaikais bei keleriais metais jaunesne žmona. Kalbėd amasis su žurnalistais, Juozas Kazickas niekuomet nepamiršdavo paminėti savo gyvenimo moters, kokia ji jam svarbi ir kad be jos vargu ar būtų pavykę tiek pasiekti.

K ai prieš pusmetį , sulaukusi 91-eri ų , jo žmona Aleksandra po s unkios ligos mirė – milijardieriaus gyvenimas apvirto aukštyn kojom. 

„Praradau brangiausią savo turtą – žmoną, todėl dienos tapo pilkos, o gyvenimas be mylimos žmonos  nepakeliamai neįdomus ir nuobodus. Mane palaiko tik vaikai, anūkai ir proanūkiai . Keliaučiau pas savo žmoną , jei ne jie“, - laidai „Nuo... iki...“ atviravo Juozas Kazickas. 

Pastarieji treji metai J. Kazickui buvo sunkūs, sirgo žmona. „Buvo labai sunku. Sakau: „ Alyčiuk, nepyk, bet tu eini kaip ubagėlis. Buvo skaudu ir liūdna, mačiau, ka ip ta žvakė g ęsta. Jos buvo negalima paliesti. Jai skaudėdavo. Bet ji buvo herojė, prašydavo D ievo, kad greičiau mirtų. Bet paskui sako: „Žinau , prašiau Dievo , kad dar palaikyt ų, nes žinau , kaip bus sunku tau“ .

Šiandien verslininkas sako gyvenantis prisiminimais apie žmoną bei susitikimais su anūkais i r proanūkiais. Netrukus ponas Juozas vyks į turtuolių rojumi vadinamas Bahamų salas. Ten jam priklausančioje viloje vyras ne tik ilsėsis, bet ir mėgausis lietuviškais patiekalais. Turtingiausias Amerikos lietuvis ketina išbandyti naujos virėjos iš Kėdainių gebėjimus virtuvėje .

Ar dar sugrįš ponas Juozas į Lietuvą , kas jam teikia džiaugsmą ir ar garbaus amžiaus turtuolis turi gyvenimo planų , „Nuo...iki...“ papasakos šio pirmadienio vakarą 19.19 val. per LNK. Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus