• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
„Misija - grožis“ dalyvė: Rosita Paulauskaitė įveikė jodinėjimo baimę
Autorius: LNK
2011-08-10 13:30:00

LNK

Projekte „Misija – grožis“ svajonės pildosi toliau – išorinius pokyčius išgyvenę dalyviai ryžosi atsikratyti slegiančių psichologinių baimių ir išmėginti tai, apie ką svajojo dar vaikystėje. Savo kūną patikėjusiems plastinės chirurgijos bei implantologijos specialistams, dalyviams tikru iššūkiu virto terapija su žirgais.

 

Psichologinė reabilitacija po operacijų „Visuomenės harmonizavimo parko“ žirgyne projekto dalyviams simbolizavo persilaužimą ir naują gyvenimo etapą. Viena „Misija – grožis“ dalyvavusių moterų ryžosi pagaliau nugalėti baimę žirgams ir atsisėsti ant balno, o projekto dalyvei Audronei išsipildė vaikystės svajonė - visą gyvenimą troškusi pajodinėti, moteris žirgyną išvydo ne vien televizijos ekrane ar sapnuose.

 

„Projekto pradžioje nedrąsiai užsiminiau apie vaikystės svajonę pajodinėti žirgu. Nieko nežinojau iki paskutinės akimirkos, tik vėliau prodiuserės automobiliui pasukus link žirgyno supratau, kad galėsiu pagaliau išmėginti tai, apie ką svajojau! Labai bijojau, net kojos drebėjo, bet jausmas buvo nepakartojamas – savaitę negalėjau atsigauti ir jaučiausi kaip apsilankiusi rojaus kampelyje. Nulipus nuo balno net susigraudinau“, - atviravo projekto dalyvė Audronė.

 

„Ar norite, kad vėl nosį operuotų?”- juokėsi grupės „Junior“ lyderė Rosita Paulauskaitė, įkalbinėjama pajodinėti. Ji net penkis kartus bėgo nuo žirgo, kol galiausiai ryžosi nugalėti savo baimę. Įveikusi naują iššūkį, dainininkė nurimo ir atsipalaidavo parke įsikūrusiame SPA centre.  „Reabilitacijos laikas tiesiog fantastiškas! Atrodo, lyg kelias savaites būčiau svečiavusis kokioje negyvenamoje saloje. Po tokio poilsio užplūsta pakylėjimas, energijos pliūpsnis ir norisi skraidyti padebesiais. Neverta keliauti kažkur toli, kad pailsėtum ramioje, sakyčiau, net pasakiškoje aplinkoje“, - įspūdžiais dalinosi Rosita Paulauskaitė, naujame LNK projekte pagaliau ryžusis plastinei nosies operacijai.

 

„Tylą, pakylėjimą, ramybę – tai pajutau jau pirmąją dieną „Visuomenės harmonizavimo parke“. Tiesa, išgyvenau ir vieną išbandymą. Nuo mažens paniškai bijojau arklių, nes nuo vieno gyvūno patyriau rimtų traumų. Pagaliau išdrįsau sėsti ant balno.   Iškart apėmė vidinė laimė, juk nugalėjau dar vieną slegiančią baimę, sau pasakiau –   dabar galiu viską!”, - pasakojo kita projekto dalyvė Audronė.

 

Dalyvių pokyčius ir išgyvenimus kviečiame stebėti projekte „Misija – grožis“ - jau greitai naujajame LNK sezone.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus