• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
„Misija – grožis” ekspertai sieks reabilituoti plastinę chirurgiją
Autorius: LNK
2011-03-23 14:40:00

LNK nuotr.

Antradienį surengtame naujos LNK laidos „Misija – grožis” pristatyme dalyvavę gydytojai pareiškė, kad naujame televizijos projekte siekia reabilituoti plastinę chirurgiją. Anot jų, ši sritis pernelyg susieta su „sekso chirurgija”. 


Plastinė rekonstrukcinė chirurgija reiškia kūno linijų, paveiktų laiko tėkmės ir žalingų aplinkos faktorių,  atstatymą. Tačiau dėl nesuprantamų priežasčių visuomenei ji asocijuojasi vien su krūtų didinimu. Norime pabrėžti, kad plastinė chirurgija nėra „sekso chirurgija“, – susitikime su žurnalistais kalbėjo klinikos „Grožio chirurgija“ gydytojas Vygintas Kaikaris.


Nosies, ausų, pilvo, krūtinės ir kitas plastinės rekonstrukcines operacijas atliekantys chirurgai akcentavo, kad po skalpelio prisilietimo reikia mažiausiai kelių mėnesių, kad būtų patenkinti paciento lūkesčiai.  „Mūsų misija šiame projekte –  ne tik parodyti operacijas ir pokyčių procesą, bet ir pamatyti laimingus dalyvių veidus išvydus rezultatą,“ - dėstė plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas, docentas Kęstutis Maslauskas. 


„Misija – grožis“ projekto ekspertai sako, kad išvaizdos trūkumus šalins tiems žmonėms, kuriems labiausiai to reikia. Kaip vieną iš pavyzdžių chirurgai pateikė nuotrauką, kurioje užfiksuota greitai svorio netekusi moteris. Fotografijoje matyti daugybė nudribusios odos nuo pilvo, kojų ir nuo rankų – taip atrodė moteris po skrandžio mažinimo operacijos greitai netekusi 70 kilogramų. Anot plastikos chirurgų, tokiais atvejais yra šalinamas  odos, riebalinio audinio perteklius, kūno linijos atstatomos į anatominę padėtį. Treniruotės sporto salėje, anot specialistų, čia padėti negali – būtinos operacijos.


Sužinojęs, kad beveik pusė anketas užpildžiusių žmonių norėtų susitvarkyti dantis, „Vilniaus implantologijos centro“ vadovas Algirdas Puišys akcentavo, kad planuoja padėti tiems, kurių situacija sudėtingiausia - atkurti šypseną bedančiams. „Reikia net pusės metų, kad galėtume pacientams įdėti nuolatinius dantų protezus - tuomet žmogus galėtų nesivaržydamas šypsotis ir kramtyti maistą“, - sako susitikime dalyvavęs gydytojas periodontologas


Pirmąją dalyvių atranką į projektą LNK kartu su prodiuserine kompanija „Creator“ filmuos jau šią savaitę. „Kadangi projekto dalyvių gijimui po įvairių operacijų prireiks kelių mėnesių, ekspertai projekto dalyviais pradės rūpintis jau dabar, o žiūrovai „Misija – grožis“ pokyčių kaitą ir rezultatus išvys rudenį. Mūsų visų įsitikinimu, nepakanka žmogui nupudruoti nosytę ir parodyti eteryje. Mums rūpi parodyti, kaip žmogus nugali kompleksus ir atgauna pasitikėjimą savimi,“- sako laidos prodiuserė Edita Katauskienė. 


Per dvi savaites „Misija – grožis“ anketas užpildė  1500 žmonių.  




Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus