• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
M.Mikutavičius: pinigai dažnai patikrina žmones
Autorius: TV3
2011-08-26 19:51:00

TV3 nuotr.

Jei iki šiol kas nors manė, jog lietuviai yra santūrūs ir emocijas moka reikšti tik sporto varžybų tribūnose, po pirmosios „100 000 eurų grynais“ laidos jų nuomonė tikrai pasikeis. Laidos, kurią TV3 rodys rugsėjo 2 dieną 19.10 val., dalyviai nustebino net visko mačiusį vedėją Marijų Mikutavičių: „Nebūčiau pagalvojęs, kad lietuviai yra tokie emocingi ir azartiški. Maniau, kad tie jausmai prasiveržia tik žiūrint krepšinį.“

 

Dažnam suspurda širdis pagalvojus: „Ką aš daryčiau, jei prieš mane gulėtų 100 000 eurų grynais?“ Pirmoji šią sumą galėjo pačiupinėti ir net pauostyti pora iš Vilniaus – 24-erių Erikas ir jo bendraamžė draugė Jolita. „Kai Marijonas pasakė, jog tie 100 000 eurų yra mūsų, norėjosi pasiimti juos ir pabėgti, tačiau teko dar atsakyti į aštuonis klausimus,“ – po laidos filmavimo kalbėjo Erikas.

 

Per vieną minutę vien išdėlioti 40 pakuočių po 2500 eurų pasirodė nelengva užduotis. Pinigai porai krito iš rankų, mocijos liejosi per kraštus.

 

„Pinigai dažnai patikrina žmones – juos išskiria arba suartina. Prieš filmuojant laidas nežinojau, ko laukti: ar toks žaidimas draugus supykdys, ar kaip tik tarpusavio ryšys taps artimesnis. Nenoriu visko atskleisti, bet bus ir teigiamų emocijų, ir net keiksmažodžių. Žmonės į pinigų praradimą reaguoja labai įvairiai“, – intriguoja laidos vedėjas M. Mikutavičius.

 

Antroji žaidimo komanda – broliai: 49-erių Dainius ir 53-ejų Gintaras. Vyriškiai buvo nusiteikę laimėti daug. „Mes jus savo žiniomis šiek tiek pagąsdinsime“, – prieš laidą juokavo broliai, o po   filmavimo buvo nusiteikę kiek kitaip. „Kai atsistojome prie žaidimo stalo ir pamatėme 100 000 eurų, atrodė, jog užmiršome viską, ką žinojome“, – prisimena Dainius. Broliams ne tik teko atsakyti į klausimus apie jų jaunystės muzikantus Elvį Preslį ar Fredį Merkurį, bet ir įrodyti, kad jiedu žino viską – kad ir animacinio filmo „Simpsonai“ herojų vardus. Paaiškėjo, jog Gintaras – ne tik šio animacinio filmo, bet ir „Pietų parko“ gerbėjas!

 

Laidos „100 000 eurų grynais“ žiūrovai turės unikalią galimybę dalyvauti virtualiame žaidime. Vienoje iš laidų M. Mikutavičius užduos klausimą ir pirmasis dešimtukas atsiuntusių trumpąja žinute teisingus atsakymus galės patekti į laidos atranką, o vėliau – gal ir kautis dėl išsvajotos pinigų sumos.

 

Pagal vieną populiariausių formatų pasaulyje „The Money Drop“ kuriamas šou „100 000 eurų grynais“ startuos jau kitą penktadienį, rugsėjo 2 dieną, 19.10 val. per TV3.

 

„100 000 eurų grynais“ su Marijumi Mikutavičiumi – penktadieniais 19.10 val. per TV3!Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus