• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Naujoje laidoje “Būk mano meile!” dalyvauti nori ir kosmetikos platintojos, ir akademikai
Autorius: LNK
2011-07-29 16:27:00

LNK nuotr.

Karšta naujojo LNK sezono naujiena – rimtų pažinčių laida „Būk mano meile!” sulaukė išskirtinio žiūrovų dėmesio. Sužinoję, kad dalyvių atranka prasidėjo, norintys ateiti į laidą vos per kelias savaites atsiuntė šimtus anketų. Būsimi „Būk mano meile!“ dalyviai pasakoja patyrę nelaimingą meilę ir labai norintys sutikti gyvenimo jiems skirtą žmogų, todėl yra pasiryžę ateiti į studiją ir susipažinti su trimis pretendentais į jų ranką ir širdį.

 

„Daugelis anketų užpildytos labai kruopščiai. Matosi, kad žmonės rašo iš širdies, papasakoja, ką gyvenime patyrę, kiek nesėkmingų santykių turėję. O tada rašo, kokio žmogaus ieško dabar. Kone visi pabrėžia, kad labai tiki laidos vedėjų: aktorės Ingos Norkutės, žinomos būrėjos ir astrologės Vaivos Budraitytės ir charizmatiškojo porų konsultanto Vytenio Pauliukaičio nuomone ir patarimais“, - dalinasi įspūdžiais „Būk mano meile!“ redaktoriai.

 

„Kitose pažinčių projektuose dažnai dalyvauja tik jaunimas, o „Būk mano meile!” anketose   - daug vidutinio ir vyresnio amžiaus žmonių. Jie yra nemažai pasiekę, patyrę tiek įvairių gyvenimo išbandymų, tiek meilės peripetijų. Dažniausiai – tai labai užsiėmę žmonės. Mūsų laida jiems – galimybė per vieną dieną susitikti su trimis žmonėmis, kurie irgi nori rimtų santykių, šeimos ir meilės.“, - pasakoja laidos kūrėjai.

 

Norintys dalyvauti „Būk mano meile!” gyvena skirtinguose šalies kampeliuose – vos kelių trobų kaimuose, gyvenvietėse, didmiesčiuose. Skirtingos ir jų profesijos – pasirodo, meilės trūksta ir paprastiems žmonėms, ir tituluotoms gražuolėms, ir kelis aukštuosius išsilavinimus turintiems mokytojams ar specialistams, ir gerai žinomoms šou pasaulio žvaigždėms.

 

„Tai buvo mokyklos naujametis vakarėlis 10-oje klasėje. Aš buvau apsirengęs ekstravagantiškais merginos drabužiais su trumpa suknele, peruku,   pėdkelnėmis, aukštakulniais bateliais... Nuostabiausia buvo tai, kad mane ėmė šokdinti mano draugai, klasiokai ir net bandė merginti...O aš negalėjau prasižioti iš juoko, ir tik po kurio laiko vaikinams kilo įtarimas, kad
kažkas ne taip. Buvo malonus pojūtis ir prisiminimas ilgam. Ieškau 40-50 metų moters gražiomis kojomis, katalikiškų pažiūrų, galinčios tuoktis bažnyčioje, nesvarbu nei profesija, nei darbas, nei atlyginimas. Būtų idealu, jei kartu maudytųsi lediniame vandenyje“, – rašo 54 metų kaunietis.

 

47 metų vilnietė rašo: „Butas, mašina ir graži katytė - visas mano kraitis. Daug dirbau, kad visa tai turėčiau. Ieškau aukštesnio už save vyro. Idealo neturiu, bet vyras neturi būti labai plonutis. Svarbiausia, kad nebūtų ūsų ir barzdos. Humoro jausmas – privalomas. Pareigos - leidžiančios progresuoti kaip asmenybei. Gali turėti savo verslą, dirbti vadovaujamą darbą. Buvau porą kartų ištekėjusi. Baigėsi skyrybomis. Pirmasis vyras per daug vartojo alkoholio, antrasis buvo per daug pavydus.“

 

23 metų kosmetikos platintoja rašo: „Šiuo metu mano didžiausią svajonę ištekėti ir turėti vaikelį. Laidoje „Būk mano meile!“ galėčiau sudainuoti gražią, ispanišką dainelę. Sykį dalyvavau laidoje „Kitas!“, buvo žiauriai smagu, dabar ieškau rimtų santykių!“.

 

Pažinčių laida „Būk mano meile“ – nuo naujojo LNK sezono. Junkis ir tu !Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus