• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
„Nusivylusių namų šeimininkių“ belaukiant: eterio premjera su supermoterimi S. J. Parker
Autorius: TV3
2012-07-04 11:35:00

Ž iūrovams belaukiant jubiliejinio, dvidešimtojo, TV3 sezono, o jame – kultinio serialo, įvertinto net trimis Auksiniais gaubliais, pusšimčiu kitų prizų ir daugiau nei šimtu nominacijų – „Nusivylusių nam ų šeimininkių“ (Desperate Housewives) finalinio aštuntojo sezono, TV3 paruošė gardų desertą visoms moterims – aštuonis ypatingai romantiškus pirmadienio vakarus. Jau šį pirmadienį, liepos 9- ąją, 22.00 val. žiūrimiausia televizija Lietuvoje pristato pirmąjį aštuonetuko filmą – eterio premjerą „Ir kaip ji viską suspėja?“ (I Don't Know How She Does It ) su žiūrovų numylėtine, serialo „Seksas ir miestas“ (Sex and the City) žvaigžde Sarah Jessica Parker.


Romantinė komedija, sukurta pagal to paties pavadinimo visame pasaulyje išpopuliarėjusį romaną , su keturių Auksinių gaublių savininke S. J. Parker, moterų dievinamu agentu Džeimsu Bondu – aktoriumi Pierce‘u Brosnanu ir žaviuoju Oskaro nominantu Gregu Kinnearu pasakos istoriją apie tikrą super moterį. Karjera, darbas, vyras, vaikai, namų ruoša, vakarėliai ... ir kaip ji viską suspėja?


Tai šiuolaikinės „barbės devyndarbės“ kasdienybė, kurioje save atpažins ne viena TV3 žiūrovė. Mokslininkai įrodė, kad moterys, auginančios vaikus, dažniausiai nemiega naktimis, tačiau nesugebėjo paaiškinti – kodėl. „Ir kaip ji viską suspėja ?“ herojė Keitė žino priežastį! „Kol visi miega – aš mintyse kuriu rytojaus planą“, – sako ji.


„Nuvežti dukrą į mokyklą, laikyti aukštai iškėlus galvą darbe, skirti daugiau laiko vyrui, nupirkti šventines lemputes, suorganizuoti vakarėlį...“ – tai tik dar vienos dienos pradžia. Ar Keitei pavyks atrasti aukso viduriuką tarp karjeros, meilės, nuostabių vaikų ir gyvenimo iššūkių, TV3 žiūrovai sužinos jau šį pirmadienį 22.00 val.


Laukiant didžiosios „Nusivylusių namų šeimininkių“ atomazgos, kiekvieną pirmadienį televizija pristatys dar septynias romantika, meile ir humoru persmelktas kino juostas: „Užde lsta meilė“ (Failure to Launch) su S. J. Parker, „Mano geriausias draugas“ (Next Best Thing) su popmuzikos karaliene Madonna, „Jei tai būtų tiesa“ (Just Like Heaven) su Reese Witherspoon, „Vieną gražią dieną“ (One Fine Day) su George‘u Clooney, „Nepakenčiamas žiaurumas“ (Intolerable Cruelty) su Catherine Zeta-Jones, „Gal tai – meilė?“ (A Lot Like Love) su Ashtonu Kutcheriu ir „Teta Helena“ (Raising Hope) su Kate Hudson.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus