• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Pagrindinis „Jausmų miesto“ vaidmuo atiteko dainininkei ir aktorei Neringai Nekrašiūtei
Autorius: LNK
2011-02-21 12:56:00

LNK nuotr.
Ji užkariavo klausytojų širdis savo vaikiška šypsena ir skaidriu balsu. Buvusiai Laimos Lapkauskaitės mokinei, choro „O-lia-lia“ vokalistei Neringai Nekrašiūtei  visi žadėjo svaiginančią pop atlikėjos karjerą, tačiau ji netikėtai pasitraukė iš populiariosios scenos. Pasibaigė filmavimai, interviu. Neringa tyliai baigė aktorystės studijas, pradėjo dirbti Kauno dramos teatre, vadina kone visose ryškiausiose premjerose.

Tačiau dainavimas liko jos širdyje ir Neringa dar planuoja sugrįžti į didžiąją sceną. „Pirmiausia pradėjau dainuoti, o ne kalbėti, daina yra mano kraujyje“, - sako Neringa, šiuo metu lankanti vokalo pamokas.

Jos gyvenimas dabar – kaip niekad intensyvus: kartu kuria bendrą ateitį su operos solistu Rafailu Karpiu, vaidina teatre, mokosi vokalo ir pradėjo filmuotis naujame LNK seriale „Jausmų miestas“. Giedro veido aktorei atiteko neteisingai apkaltintos, pasmerktos ir nusivylusios Saulės vaidmuo.

Nedideliame Lietuvos mieste, mažame standartiniame tarybinių laikų bute, gyvena normali ir niekuo neišsiskirianti mergaitė Saulė. Visą dieną ji sunkiai dirba siuvykloje, o jos gyvenimas teka neskubriai ir monotoniškai. Bet amžinai girtas patėvis jau seniai gašliai nužiūrinėja savo gražuolę podukrą. Ir vieną kartą jis nesusivaldo...Taip prasideda ilga Saulės kelionė į naują gyvenimą. Neteisingai apkaltinta, pasmerkta ir nusivylusi ji keliauja į Vilnių tikėdamasi atrasti jame savo prarastą šeimą ir netikėtą meilę.

„Su Saule susitapatinti vienas malonumas. Gero būdo, šiek tiek naivi ir mielai patikli, darbšti ir nuoširdi. Ir svarbiausia didelės didelės širdies. Aš myliu Saulę. Ji turbūt geresnė nei aš. Bet man nuoširdžiai patinka ja būti. Juk Saulė turi priminti visiems vis labiau užmirštamas gražias žmogaus savybes; naivumą, žmogišką šilumą, dorybingumą, jau seniai išstumtas vulgarumo, agresijos ir puikybės.

„Saulei teks patirti visokių „nuotykių“ – šypsosi aktorė. - Vieni nori iš jos pasipelnyti. Kiti, mato joje lengvą apgavystės auką. Jai teks išmokti pakovoti už save. Nes aplinkui verda gyvenimas. Visi dirba, myli, svajoja. Ir gyvenimas nelaukia, kol tu sau verki į pagalvę, jausdamasi nuskriausta ir niekam nereikalinga. Todėl ir Saulei, nors ir sunkiai, bet pavyks rasti tai ko ji ieško. O ji ieško to paties, ko ir visos moterys pasaulyje. Meilės ir laimės. Taigi žiūrėkite LNK ir raskite meilę ir laimę jausmų mieste“.

Pasak Neringos, aktorės profesija puiki tuo, jog tu niekad nenustoji mokytis ir tobulėti kaip žmogus. „Po vieno vaidmens tu jautiesi romantiška viliokle. Po kito – įsijauti į atsakingos šeimos moters vaidmenį. O Saulės personaže mane žavi tikras ir neapsimestinis vaikiškumas. Atviras betarpiškumas, nesumeluotos emocijos, kaukių nebuvimas yra tos vertybės, kurias stengiuosi pasilikti sau, net kai režisierius pasako „Stop“ ir aš pavargus, bet laiminga grįžtu namo“.
 
Serialas „Jausmų miestas“ - jau greitai per LNK.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus