• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Pasaulinė „Žemės valanda 2011“ be šviesos!
Autorius: TV3
2011-03-23 15:32:00

TV3 nuotr.

Jau antrus metus TV3, TV6 ir „Power Hit Radio“ kviečia Lietuvos gyventojus prisijungti prie pasaulinio projekto „Žemės valanda 2011“. Kovo 26-ąją, šeštadienį, 20.30 val. kartu su viso pasaulio žmonėmis raginame vienai valandai išjungti šviesą ir leisti Žemei bent trumpai pailsėti. 


Šis projektas vykdomas siekiant atkreipti pasaulio dėmesį į keliančią vis didesnį susirūpinimą klimato kaitą ir paskatinti pasaulio gyventojus atsakingiau vartoti gamtos išteklius. Šiemet prie šio projekto ketina prisijungti daugiau nei milijardas žmonių visame pasaulyje!


Prasidėjusi Naujojoje Zelandijoje, apskriejusi Australiją, Aziją ir dalį Europos, „Žemės valanda“ pernai pirmą kartą atėjo ir į Lietuvą. Druskininkai buvo miestas lyderis, jis valandai išjungė visas šviesas. Prie šios akcijos prisidėjo ir kiti Žemės problemoms neabejingi šalies miestai: vilniečiai Rotušės aikštėje, klaipėdiečiai Atgimimo aikštėje degė simbolines žvakes. 


Per „Žemės valandą“ pernai tamsoje taip pat skendėjo: Trevi fontanai ir Koliziejus Romoje, Pizos bokštas, Atėnų Akropolis, Valetos uostas Maltoje, Briuselio „Atomiumas“, didžiausias Oslo verslo biurų pastatas „Postgirobygget“, viešbutis „Plaza Oslo“ ir kiti aukščiausi Oslo pastatai, daugiau kaip 100 pastatų Seule, Aziją ir Europą jungiantis Bosforo tiltas Stambule, piramidės ir sfinksas, Omano tvirtovė ir Kairas, pasaulio aukščiausias pastatas Dubajuje, Pietų Korėjos Prezidento rezidencija, 97 proc. Australijos valstybinių pastatų, Empire State dangoraižis, Las Vegaso šviesos ir Aukso Vartų tiltas JAV bei daugybė kitų lankomiausių ir svarbiausių pasaulio pastatų ir kitų objektų. 


Projektas „Žemės valanda 2011“ po kovo 26 dienos estafetę perduos jau tradicija tampančiam pavasariniam TV3 renginiui „Žaliosios vienybės“ koncertui. Prieš metus TV3 eteryje sugaudusios sirenos ragino susimąstyti, kuo kvėpuojame, kokį vandenį geriame, kada pradėsime rūšiuoti atliekas. Daugiau nei šimtas talentingiausių artistų tąkart pakvietė Lietuvos žmones į neregėtą jaudinantį „Žaliosios vienybės“ koncertą ir skatino išsilaisvinti iš šiukšlių ir gyventi meilėje su gamta. 


Šiemet mylimiausi scenos ir eterio veidai visus kviečia tęsti ekologinę misiją ir rengia dar įspūdingesnį, abejingų nepaliksiantį koncertą, kuriame geležinė scena ir degančios širdys sužaliuos!


„Koncertą rengiame konsultuodamiesi su ekologijos specialistais, todėl ir patys patobulėjame vis daugiau sužinodami, ką kiekvienas asmeniškai galime padaryti, kad gyventume švariau ir didesnėje harmonijoje su gamta. Su nuoširdžiu užsidegimu jau keletą mėnesių dirbame ruošdami šių metų programą, kuri, tikimės, maloniai nustebins TV3 žiūrovus ir jautriai pasibels į žaliąsias visų Lietuvos žmonių širdis“, – praneša kūrybos namų „Elitaz“ prodiuseris Gediminas Jaunius. 


Jau nuo šio savaitgalio – šeštadieniais ir sekmadieniais – TV3 eteryje 18.35 val. bus rodomos ir edukacinės ekologinės laidelės „Darom 2011“.


„Žemės valanda 2011“ – kovo 26 dieną 20.30 val.

Žaliosios vienybės“ koncertas – balandžio 16 dieną per TV3!

Darom 2011“ – šeštadieniais ir sekmadieniais 18.35 val. per TV3!
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus