• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Po „Didžiųjų pokyčių“ dalyvės apžiūros plastikos chirurgą ištiko šokas
Autorius: TV3
2011-07-25 14:25:00

„Pamatęs naują projekto adalyvę buvau įsitikinęs – jai daugiau nei keturiasdešimt. Kai sužinojau, jog Viktorijai vos 26-eri, mane ištiko šokas“, – įspūdžiais apie projekto dalyvę V. Babaliauskienę, kurios istoriją TV3 rodys liepos 27-ąją, dalinosi klinikos „Sugihara“ plastikos chirurgas Darius Radzevičius.

Nukarusi krūtinė, akiniai storais stiklais, anksčiau laiko pasenęs veidas, antsvoris, nutrupėję dantys, strijų, celiulito pažeista oda ir nuovargiu paženklintas gyvenimas trijų vaikų mamą pavertė per greitai pasenusia nusivylusia namų šeimininke. Viktorija nebemylėjo savęs ir gėdijosi pasirodyti net savo vyrui.

„Norisi kaukti iš nevilties, kai matau save veidrodyje! Su vyru nebesimyliu, gatve einu nuleidusi akis, kad tik manęs niekas nepastebėtų…“, – savo skausmu „Didžiųjų pokyčių“ laidoje atvirai dalinsis projekto dalyvė.

Moteris neabejoja – bus tūkstančiai žmonių, kurie ją smerks, tyčiosis ir juoksis, bet Viktorijai tai nebesvarbu – niekas netemdys jaunos mamos džiaugsmo patekus į išsvajotą projektą ir gavus unikalią galimybę pakeisti savo gyvenimą.

„Aš esu be proto laiminga. Visą gyvenimą liksiu dėkinga šio projekto specialistams. Tokio šanso neatsisakytų nė viena moteris“, – džiaugsmo neslėps Viktorija.

Didieji Viktorijos pokyčiai prasidėjo su plastikos chirurgo D. Radzevičiaus atlikta krūtų pakėlimo ir didinimo operacija. „Dabar mano krūtinė – įspūdingai graži“, – džiaugsmo neslėps daugiavaikė mama.

Nutrupėjusius dantis odontologijos klinikos „Denticija“ specialistai pavertė akinančia šypsena, o „Akių lazerinės chirurgijos centre“ moderniu lazeriu atlikta akių regos korekcija pagaliau leido Viktorijai nusiimti nepatrauklius akinius ir įgyvendino jos svajonę – vaikučius ir pasaulį matyti savo akimis.

Ilgalaikės lazerinės kojų depiliacijos procedūros, kūną stangrinančios procedūros, specialūs preparatai ir užpildai išvargintai ir sudirgusiai odai moterį pakeitė neatpažįstamai. „Nerealu! Tai, ką padarė šio projekto specialistai, – neįtikėtina! Mano žmona tobula“, – nesibaigiančius komplimentus savo žmonai žarstė sutuoktinis.

Pelenės virtimas princese – jau šį trečiadienį, liepos 27-ąją, 20.00 val. laidoje „Didieji pokyčiai“ per TV3.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus