• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
R. Dovydaitis: „Mano gyvenime amžinos meilės dar nebuvo“
Autorius: LNK
2011-02-15 12:51:00

LNK nuotr.
Nors Šiaulių dramos teatro aktorius Rolandas Dovydaitis televizijoje pasirodė palyginti neseniai, žiūrovams jis jau spėjo įsiminti savo egzotiška išvaizda ir įtikinamais užkietėjusių blogiukų vaidmenimis. Iš pradžių jis buvo teroristas seriale „Garbės kuopa“, paskui – aferistas Vadimas seriale „Naisių vasara“, dabar – nusikalstamo pasaulio autoritetas naujame LNK seriale „Pavogta laimė“. Pastarasis Rolando vaidmuo šiek tiek skiriasi nuo jo anksčiau televizijoje atliktų rolių. Naujajame LNK seriale aktorius vaidina ne tik valdžios ir turtų troškimo apsėstą mafijozą, bet ir tipišką mačo, kuris moteris laiko savo sėkmės trofėjais – kuo daugiau jis jų turi, tuo galingesnis jaučiasi visuomenės ir draugų akivaizdoje.

Nors televizijos ekrane Rolandas visas savo partneres atvirai varsto begėdiškais ir vertinančiais žvilgsniais, už filmavimo aikštelės ribų aktorius tampa santūriu ir netgi droviu. Į pašmaikštavimus apie gausias meilės scenas, kurias jam tenka vaidinti su gražiausiomis šalies aktorėmis, jis atsako taupia šypsena: „Nuo to laiko, kai mano draugai per televiziją pamatė pirmuosius serialo anonsus, jie nepraleidžia nė vienos progos man į akis pasakyti, kaip jie man pavydi. Bet man Germano Kaunecko vaidmuo – tik darbas. Aš žiūriu į jį kaip į bet kurį kitą vaidmenį: stengiuosi suprasti, kokiomis gyvenimo tiesomis vadovaujasi mano personažas, ir kuo įtikinamiau jas perteikti žiūrovams“.

Rolandas tikina, kad gyvenime jis nėra itin impulsyvus, įsimyli gana retai ir į moteris tikrai nežiūri vien kaip į aksesuarus. „Nežinau, gal kai kurie vyrai moteris vertina tik pagal tam tikrus išorinius duomenis – ūgį, plaukų spalvą, talijos ar krūtinės apimtį, bet aš tokių išankstinių nusistatymų neturiu, - prisipažįsta aktorius. – Simpatijas moteriai pradedu jausti tik tada, kai su ja pabendrauju ir pradedu ją pažinti“.

LNK seriale „Pavogta laimė“ Rolandui tenka vaidinti ne tik nepasotinamą geismą, bet ir fatališką meilę – jo personažas dukart įsimyli tą pačią moterį, dėl kurios abu kartus yra pasiruošęs apverst aukštyn kojom visą savo gyvenimą. Paklaustas, ar jis pats tiki visą gyvenimą trunkančia meile, Rolandas vėl santūriai šypteli: „Manau, kad visi santykiai neišvengiamai vystosi ir kinta. Medaus mėnesis negali trukti ištisą gyvenimą. Ar visą gyvenimą gali trukti santykiai, nežinau. Mano gyvenime dar taip nebuvo“.

Kiek truks Rolando vaidinamo mafijozo Germano Kaunecko meilė, žiūrovai sužinos, jei įdėmiai seks naująjį LNK serialą „Pavogta laimė“ šiokiadieniais 19.10 val. per LNK.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus