• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
R. Javtoko mama: jei ne marti, nežinia, ar mano sūnus šiandien žaistų krepšinį
Autorius: TV3
2011-08-26 19:53:00

TV3 nuotr.

Jau šį pirmadienį, rugpjūčio 29 dieną, 17.40 val., prieš pat „Eurobasket 2011“ startą ir „Mano TV3. Čia šviesu!“ sezono atidarymo šventę, televizijos žiūrovai išvys šviesiausios naujojo sezono naujienos – kasdienės pokalbių laidos „Ką manai?“ premjerą. Pirmojoje laidoje – garsiausių šalies krepšininkų žmonos, mamos ir draugės.

 

Laidos vedėja Agnė Armoškaitė diskutuos – ar sudėtinga gyventi su vyrais, kurių amžina meilė – sportas? Su kokiais iššūkiais tenka susidurti Roberto Javtoko žmonai ir mamai, Šarūno Jasikevičiaus mamai ir Simo Jasaičio širdies draugei? O ką patiria talentingų sportininkų treneriai?

 

„Nemačiau kaip užaugo mano vaikai, nes daugiausia buvau išvykose arba auklėjau svetimus vaikus – savo krepšininkus. Be galo esu dėkingas savo žmonai, kuri mane suprato ir palaikė”, – prisipažins legendinis krepšinio treneris Vladas Garastas.

 

„Senais laikais tvarka buvo tokia, jog turėjau jaunus vyrus ne tik mokyti žaisti krepšinį, bet ir rūpintis jų švietimu – vedžioti po parodas, muziejus ir mokinti suprasti politiką. Svarbiausias dalykas, kurį pats supratau, tai kad negalima vyrų išvežti treniruotis kelioms savaitėms, atskirti juos nuo šeimų: krepšininkams pradeda ‚važiuoti stogas‘ ir gerų rezultatų tada nesitikėk“, – teigs V. Garastas.

 

„Pamačiau savo sūnų po baisios avarijos reanimacijos palatoje, bejėgį, nevaldantį vienos rankos. Pati buvau sportininkė ir labiausiai bijojau, kad jis niekada nebesugrįš į aikštelę. Jei ne marti, tuomet dar būsimoji, – Vilma, jos slauga, kantrybė ir meilė, nežinia, ar mano sūnus Robertas šiandien žaistų krepšinį“, – atviraus Alma Javtokienė.

 

„Mamos žodis yra lemiamas – visas drauges įvertina ji. Jei mamai mergina patinka, su ja draugauju, nes man labai svarbi jos nuomonė”, – prisipažins jaunoji krepšinio žvaigždė – Mindaugas Kuzminskas.

 

Kaip prasidėjo Oksanos Pikul ir Simo Jasaičio meilės istorija, kaip Jurgita Lukauskienė guodžia savo vyrą po pralaimėtų rungtynių, – visa tai ir dar daugiau – jau šį pirmadienį 17.40 val. per TV3 pokalbių laidoje „Ką manai?“ su Agne Armoškaite.

 

„Ką manai?“ pirmadieniais–penktadieniais 17.40 val. per TV3!Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus