• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
R. Šarkienė: Radži man kuo puikiausiai tiks į vyrus!
Autorius: TV3
2011-08-08 17:45:00

TV3

„Žinau – dauguma žmonių mano, jog visi mano pokyčiai tik dėl Radži, bet apkalbų aš nė kiek nebijau! Jei po projekto atrodysiu lyg būčiau 30-ies, o taip ir bus, tai Radži man kuo puikiausiai tiks į vyrus!“ – sako ištikimiausia dainininko gerbėja ir TV3 projekto „Didieji pokyčiai“ dalyvė Raisa Šarkienė. Ilgai laukta, skandalingiausia ir pikantiškiausia „Didžiųjų pokyčių“ laida – jau šį trečiadienį, rugpjūčio 10-ąją, 20.00 val. per TV3!

 

Moteris, pagarsėjusi viešais meilės prisipažinimais Radžiui, dėl kurių net įsivėlė į konfliktą su maestro Vytautu Juozapaičiu, „Didžiųjų pokyčių“ komandos maldavo: „Noriu vėl būti jauna, graži, noriu, kad visi vyrai pultų po kojomis, trokšdami mane vesti“! Anot Raisos, tai būtų aštuntoji jos santuoka.

 

Energingos, gera nuotaika spinduliuojančios moters gyvenimas toli gražu nebuvo rožėmis klotas. Vos tik gimusią ją paliko mama, o sulaukusią vos penkerių metukų tėvas savo dukrą atidavė į vaikų namus. Ten ir prabėgo visa Raisos vaikystė, tačiau daug skaudžių išgyvenimų patyrusi ji optimizmo neprarado. Atvirkščiai: projekto dalyvė įsitikinusi, kad tokia patirtis ją tik sustiprino: „Visose gyvenimo situacijose stengiausi šypsotis, įžvelgti gerąją pusę, tačiau išreikšti tam, ką jaučiu dalyvaudama projekte, šypsenos nebeužtenka. Noriu net rėkti iš džiaugsmo.“

 

Ekstravagantiška moteris „Didžiųjų pokyčių“ komandai labiausiai skundėsi dėl veidą išvagojusių raukšlių ir susenusios veido odos, todėl pirmiausia Raisai buvo atlikta veido tempimo ir akių vokų pakėlimo operacija. Šį kartą „Sugiharos“ plastikos chirurgui Dariui Radzevičiui teko sudėtinga užduotis: po vaikystėje patirtos autoavarijos moters akių vokai buvo asimetriški, todėl reikėjo ne tik juos pakelti, suvienodinti, bet ir panaikinti tos traumos paliktą randą virš nosies.

 

„Jėzau, kodėl jūs taip ilgai tylėjote ir nesakėte, kad jau galiu mylėtis?“ – tokia buvo pirmoji skandalingosios Raisos mintis, prabėgus savaitei ir sužinojus, jog jau pirmą dieną po operacijos ji galėjo mėgautis lovos malonumais.

 

Po išsvajotos operacijos visai atsitiktinai išaiškėjo didžiausia R. Šarkienės saugota paslaptis – moteris beveik nebeturi dantų. Moderniais lazeriais atliekamas dantų protezavimas truko net tris mėnesius. Šeši odontologijos klinikos „Denticija“ specialistai rūpinosi naujais dalyvės dantimis. „Noriu, kad mano šypsena būtų kaip Ryčio Cicino“, – rėžė specialistams reiklioji Raisa. Ir, nors gydytojai dalyvę bandė atkalbėti nuo itin baltos dantų spalvos, moters užsispyrimas nugalėjo.

 

Garsaus oftalmologo Algimanto Gutausko konsultacija, akių vokų, antakių, lūpų permanentas, lūpų didinimas hialurono rūgštimi, botulinas, mimikos raukšlių ir kojų venų kapiliarų panaikinimas, asmeninis sporto treneris, kūno stangrininimo procedūros... „Didžiųjų pokyčių“ komanda Raisai tikrai nepagailėjo nei laiko, nei pastangų.

 

Projekto žiūrovų laukia staigmena: R. Šarkienė pati nusprendė tapti savo įvaizdžio kūrėja ir stiliste! „Nė vienas Lietuvos stilistas nežino, kas man labiausiai tinka. Tai geriausiai žinau aš pati, – sensacingas finalo detales atskleidžia Raisa. – Noriu ilgų juodų plaukų su mėlynomis, violetinėmis ir žaliomis sruogomis, noriu baltų plaukų, o gal raudonų?“ – nurodinėjo svarstydama ekscentriškoji moteris, negalėdama apsispręsti, kuri šukuosena jai tiktų geriausiai. To iki paskutinės akimirkos neišsiaiškino net laidos kūrėjai!

 

Skandalingiausias metų pokytis – jau šį trečiadienį 20.00 val. laidoje „Didieji pokyčiai“ tik per TV3!

Naujasis TV3 sezonas „Mano TV3. Čia šviesu!“ nuo rugpjūčio 29 dienos!Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus