• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
R. Ščiogolevaitė, V. Genytė ir A. Pilvelytė suvienijo balsus
Autorius: TV3
2011-02-28 16:03:00

TV3 nuotr.
Kovo 11 dieną 19.00 val. TV3 eteryje – TV3 Žinių projekto „Lietuvos garbė 2011“ apdovanojimų ceremonija, kurioje už kilnius darbus bus įvertinti ir pagerbti paprasti Lietuvos žmonės. Nepaprastas jų istorijas – žydarbių, drąsos, pasiaukojimo, pašaukimo, pareigos ir vilties – TV3 žiūrovai iki kovo 3 dienos matys 18.45 val. TV3 Žiniose, specialioje projekto rubrikoje su Renata Šakalyte ir Roku Petkevičiumi.

Kaip ir kasmet, šiemet iškilmingai projekto apdovanojimų ceremonijai ruošiasi visas Lietuvos žvaigždynas. Jame ir skambiausių moteriškų balsų savininkės – Rūta Ščiogolevaitė, Vaida Genytė ir Aistė Pilvelytė, kurios pirmąkart dainuos trise. Jos projekto herojams atliks specialiai „Lietuvos garbei 2011“ sukurtą dainą „Sėkmė lydės“.

„Lietuvos garbės 2011“ apdovanojimų ceremonijoje pasirodys ir Deivydas Zvonkus su Smaragdiniu Telšių choru, Lina Joy, Edmundas Kučinskas, Merūnas ir „Quorum“, „Studentės“, Paulius ir Saulėnas, Šiemet Lietuvai „Eurovizijoje“ atstovausianti Evelina Sašenko, „Chorų karų“ generolas Liudas Mikalauskas, Raigardas Tautkus ir „Šampaninis choras“, Paulius Zdanavičius, Povilas Meškėla, Vladas Kovaliovas ir Jeronimas Milius ir kiti.

„Skirtingai nuo kitų projektų, šios apdovanojimų ceremonijos kūrėjai yra patys projekto herojai – visa programa, visi atlikėjai, visi kūriniai yra parinkti pagal pačių herojų norus, svajones, – sako projekto ir apdovanojimų ceremonijos prodiuserė Rasa Micachienė. – Kol kas galime išduoti tik šį sąrašą, dar tiek pat atlikėjų, garsenybių pasirodys apdovanojimų ceremonijos scenoje kaip siurprizai mūsų nugalėtojams.“

Šiemet projekte „Lietuvos garbė 2011“ – aštuonios nominacijos: „Metų drąsos vaikas“, „Metų pasiaukojimas“, „Metų pašaukimas“, „Metų žygdarbis“, „Metų viltis“, „Metų pareiga“, specialios TV3 Žinių ir projekto mecenato „Nordea“ banko nominacijos. Per penkerius metus projekto „Lietuvos garbė” specialiomis statulėlėmis iš juodo marmuro, metalo, aukso ir sidabro už gerus darbus jau apdovanoti 53 žmonės iš visos Lietuvos.

Projekto herojų likimą ir šiemet, kaip ir penkerius metus iki šiol, sprendžia TV3 televizijos žiūrovai – balsuodami TV3 interneto svetainėje ir telefonu – ir kompetentinga garsių, nusipelniusių šaliai Lietuvos žmonių komisija: Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus, projekto mecenato „Nordea“ banko generalinė direktorė Inga Skisaker, kunigas Ričardas Doveika, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatė, etnologė, lietuvių liaudies folkloro dainininkė Veronika Povilionienė, Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro įkūrėjas, meno vadovas ir vyriausiasis dirigentas Nacionalinės premijos laureatas Gintaras Rinkevičius, nusipelnęs kino režisierius ir prodiuseris Arūnas Matelis ir TV3 televizijos generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

Apdovanojimų ceremoniją ves keturi TV3 Žinių komandos veidai – Renata Šakalytė, Indrė Makaraitytė, Rokas Petkevičius ir Naglis Šulija.

„Lietuvos garbės 2011“ apdovanojimų ceremonija – kovo 11 dieną 19.00 val. per TV3!


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus