• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
R. Vilkončiaus partnerė - angelas, nusileidęs iš dangaus
Autorius: LNK
2011-07-15 15:49:00

LNK

Kol šokėjų poros nenuilsdamos repetavo žingsnelius ir liejo prakaitą ant parketo, iš dangaus nusileido naujoji LNK projekto „Kviečiu šokti“ vedėja Rasa Velijevaitė. Naujajame LNK sezone ji drauge su kolega Rolandu Vilkončiumi lydės žiūrovus į užburiantį šokio pasaulį.

Rasa Velijevaitė nuo vaikystės šoko baletą Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro kolektyve „Polėkis“, studijavo Vilniaus universitete istoriją, Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje vaidybą, Klaipėdos universitete žurnalistiką, tačiau visi mokslai nublanko prieš medicinos pašaukimą. Gydytojų šeimoje užaugusi R.Velijevaitė, galiausiai pasirinko medicinos studijas Vilniaus universitete, kur šiuo metu studijuoja penktame kurse.

R. Velijevaitė dvejus metus dirbo žurnaliste, yra išleidusi dvi knygas bei augina dukrelę Godą. Tačiau kad ir kur nuvestų gyvenimo kelias, Rasa prisipažįsta, kad jai visada didžiausias malonumas yra žiūrėti į šokančius žmones. Nesvarbu, ar jie šoktų klasikinius pas de deux, romantiškąjį valsą, aistringą tango ar užsimiršęs šokėjas, manydamas, kad jo niekas nemato, šoktų dar niekam nežinomą šokį, kurį galbūt po kelių dešimtmečių sutaurinsime ne mažiau nei flamenko, kuris juk taip pat senovėje būdavo šokamas gatvėse.

- Kodėl sutikote ateiti į televiziją? Gal norite dar kartą radikaliai pakeisti profesinę kryptį?

- Tai išties su medicina nelabai susijusi sritis, bet užtat labai susijusi su šokiu. Aš pati jau nešoku ir todėl man nepaprastai gera bent akimis išgyventi kiekvieną šokėjų judesį. Man taip pat bus labai įdomu matyti šokėjų progresą ir stebėti, kuriuos jų labiausiai pamils žiūrovai. O profesinės krypties, tikiuosi, pakeisti neteks.

- Esate parašiusi dvi knygas, ar šiuo metu rašote trečiąją?

- Romanai „O, šventasis naivume“ ir „Stambulo mimoza“ išleisti prieš ketverius ir prieš trejus metus. Šiais metais pirmą sykį Lietuvos kultūros ministerija neskyrė finansavimo knygų leidybai, todėl trečioji mano knyga vis dar guli stalčiuje. Šiuo metu labiausiai noriu, kad ji būtų išleista, o apie tolesnę kūrybą galvosiu jau paskui.

- Esate ir mama. Kaip sekasi derinti tiek skirtingų veiklos sričių?

- Tikrai negaliu prisiimti visų nuopelnų sau. Pirmiausiai turėčiau padėkoti savo mamai, be kurios paramos visomis prasmėmis aš nebūčiau žengusi nei medicinos, nei literatūros keliu, jau nekalbant apie visa kita. Noriu pabrėžti, kad talentas yra mums Dievo duota dovana, už kurią turime labai sunkiai atidirbti. Bet didžiausia mano dovana yra mano dukra, ir ji mane išmoko tiek daug, kiek niekada nemaniau, kad pajėgčiau išmokti. Nesunku būti mokine, kai šalia puikūs mokytojai.

„Kviečiu šokti“ su Rasa Velijevaite – jau nuo naujojo LNK sezono.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus