• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
„Saldi nuodėmė“ duetas – Inga Norkutė ir Renée Zellweger
Autorius: LNK
2011-08-05 17:47:00

LNK

Televizijos serialų mėgėjai turėtų ne juokais sutrikti įsijungę LNK „Saldžios nuodėmės“ premjerą ir šalia Ingos Norkutės ir Ievos Šimukauskienės pamatę Renée Zellweger.  Žiūrovai turėtų dar labiau pasimesti supratę, jog Renée ne tik lyg niekur nieko vaidina lietuviškame seriale, bet ir kalba be jokio akcento. Tai, žinoma, tik pokštas: aktorė, dainininkė, režisierė Lina Rastokaitė jau kuris laikas vadinama lietuviškąja Renée Zellweger. Pačiai Linai panašumas į Holivudo įžymybę nedrumsčia ramybės: „Anksčiau girdėdavau, kad primenu dainininkę Ariną, dabar – Renée Zellweger. Manau visada gali surasti panašumų, jei tik jų ieškai. Bet man tai netrukdo. Jei kam nors primenu Renée, tai labai gerai, jei ne – irgi puiku.“

Linai „Saldi nuodėmė“ - jau antrasis serialas. Prieš tai aktorė vaidino „Jausmų mieste“, kurį taip pat rodė LNK. Tačiau Lina prisipažįsta, jog vis dar mokosi vaidinti prieš kameras, nes jai kur kas labiau pažįstama teatro scena. Lina baigė dramos teatrą ir režisūrą Klaipėdos universitete ir per savo karjerą  suvaidino ne viename spektaklyje.

„Saldžioje nuodėmėje“ ji kuria Kornelijos vaidmenį. Kornelija – pilka pelytė iš mažo miestelio, kurios gyvenimas apsiverčia, kai ją palieka mylimas vyras – yra visiškai nepanaši į charizmatišką Liną.

Viena iš Kornelijos bendražygių yra Ingos Norkutės veikėja Vika, kuri spėja ir dėl miestelio vyriškių pakovoti, ir padėti ar pakritikuoti draugužę bėdoje.

„Man labai patinka, kad mano ir Ingos ūgiai itin skiriasi. Jau pirmą filmavimo dieną mes turėjome eiti greta ir kai pabandžiau įsikabint Ingai į parankę, tai pasijutau vaidinanti Frederico Fellinio filme. Inga aukšta, aš žema... Eina dvi moterys reikalų tvarkyti“, - kikeno Lina.  

„Kornelija turi tam tikro naivumo, bet ji kupina ir tikėjimo, švelnumo bei vilties. Ji linki gero, nors gali pasielgti itin impulsyviai ir netinkamai. Tame ir slypi personažo žavumas“, - įžvalgomis pasidalino Lina. Kornelija yra viena iš daugelio „Saldžios nuodėmės“ veikėjų, apsigyvenusių mažame miestelyje, kuriame verda intrigos, pinasi meilės trikampiai ir žmonių likimai.

„Saldi nuodėmė“ su   Lina Rastokaite, lietuviškąja Renée Zellweger – jau nuo naujojo LNK sezono. Junkis ir tu!Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus