• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Sekmadienį „Lietuvos balse“ – gyvai dainuosiantis D. Bilanas ir emocijų kupina kova dėl išlikimo
Autorius: LNK
2012-04-27 11:37:00

LNK muzikinis projektas „Lietuvos balsas“ šį sekmadienį bus itin intriguojantis. Pirmą kartą televizijoje savo gyvą pasirodymą su milžiniška šokėjų ir muzikantų grupe surengs geriausias Rusijos atlikėjas Dima Bilanas. „Eurovizijos“ nugalėtojas taip pat dainuos su E. Sipavičiaus mokine Ieva Zasimauskaite. Be to, paaiškės, kurie šeši iš aštuonių dainininkų toliau varžysis dėl geriausio šalies balso titulo.


Šios savaitės laidoje labiausiai iš visų projekto mokytojų jaudinsis Erica ir Jurgis Didžiuliai bei Egidijus Sipavičius, kadangi būtent jų komandų nariai varžysis tarpusavyje ir sieks išlikti projekte.

Baiba Skurstenė, Ieva Zasimauskaitė, Jonata Grimutaitė, Deimantė Sinkevičiūtė, Ringaudas Stoškus, Kristina Jurevičiūtė, Gabrielė Senkevičiūtė, Lukas Bartaška – šie „Lietuvos balso“ dalyviai sekmadienį sieks televizijos žiūrovų ir Mokytojų palankumo. Iki pasirodymo likus kelioms dienoms, jaunieji dainininkai neslepia jaudulio ir sako, kad emocijų bomba sprogs jau netrukus. Grandiozinės išlikimo kovos liudininkais taps visi projekto žiūrovai.


Neprilygstamas vakaras laukia dar ir dėl to, kad radęs laisvą dieną savo koncertiniame ture, į Lietuvą atvyks merginų numylėtinis Dima Bilanas. Atlikėjas su savo milžiniška komanda į Vilnių atvažiuos tiesiai iš Latvijos sostinės Rygos. LNK eteryje žiūrovai išvys „Eurovizijos“ nugalėtojo pasirodymą su kauniete I. Zasimauskaite ir turės galimybę gėrėtis dar vienu svečio numeriu. O arenoje susirinkusiems žiūrovams talentingasis rusas surengs papildomą šou.


LNK muzikinio projekto prodiuseriai pasirūpino , kad sekmadienio muzikinė programa patenkintų išrankiausių klausytojų skonį. Savo naują kūrinį „Lietuvos balso“ scenoje pristatys Linas Adomaitis. Ypatingą pasirodymą r engia ir Erica su Jurgiu, kurie atliks bendrą kūrinį su savo mokiniu Luku Bartaška.


Konkursinėje programoje išskirtinį numerį rengia Gabrielė Senkevičiūtė. „Ši mergina pasirodys net su 18 šokėjų grupe ir taps neabejotina gatvės šokių diva, – šypteli „Lietuvos balso“ kūrybos prodiuseris, choreografas Šarūnas Kirdeikis. – Įdomų sceninį sprendimą pristatys varėniškė Jonata Grimutaitė. Ji atliks „Saulės kliošo“ kūrinį „Pasivaikščiojimas“, todėl scenoje bus kaip niekada daug porų batų. Žiūrovai galės bandyti juos suskaičiuoti.“


Savo bendražygiams sekmadienį neketina nusileisti ir „Lietuvos balse dalyvaujanti latvė Baiba Skurstenė : ji pasiryžusi dainuoti ir šokti nuo pat savo pasirodymo pradžios iki pabaigos, nors puikiai supranta, kad čia nemenkas iššūkis. B e to, yra tikimybė uždusti. 


„Kas nerizikuoja, tas negeria šampano. Aš labai intensyviai repetuoju, todėl tikiuosi, kad man sekmadienį pasiseks. Tiesa, jaudinuosi dėl balsavimo. Nežinau, ar lietuviai balsuos už latvę. Bet noriu priminti, kad labai myliu Lietuvą, ne kartą atstovavau šiai šaliai įvairiuose konkursuose, jau seniai čia gyvenu ir moku jūsų kalbą“, žiūrovus į savo pusę bando palenkti Baiba.


Kaip seksis Baibai, kokį šou surengs Dima Bilanas ir kuo šįkart nustebins muzikinio projekto rengėjai, paaiškės jau šį sekmadienį, 19:30, per LNK ir gyvai Vilniaus „Pramogų arenoje“.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus