• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Slaptas „Akistatos“ vaizdo įrašas demaskavo Radži melą
Autorius: TV3
2011-08-26 19:56:00

TV3 nuotr.

Iš karto po didžiojo „Mano TV3. Čia šviesu!“ sezono pristatymo šou ir „Eurobasket 2011“ starto, rugpjūčio 31-ąją, į televizijos eterį sugrįžta kriminalinės publicistikos laida „Akistata“. Laidos vedėjas ir prodiuseris Kristupas Krivickas su žiūrovais sveikinsis kiekvieną trečiadienį 19.40 val.  

 

Pirmoje laidoje žiūrovų laukia slaptas žurnalistinis tyrimas: ar populiarus dainininkas Radži Aleksandravičius iš tiesų be vairuotojo pažymėjimo ir dar išgėręs Vilniuje vairavo savo gerbėjos Raisos Šarkienės automobilį? O gal tai šmeižtas?

 

Rugpjūčio 21-osios naktį Vilniaus policijos pareigūnai Kalvarijų gatvėje, visai šalia Raisos Šarkienės namų, sulaikė „Zaporožietį“, kurį, pasak pareigūnų, vairavo neblaivus ir jokių privalomų vairuotojui dokumentų neturintis Radži.

 

Pats R. Aleksandravičius tokias kalbas kategoriškai paneigė. Dainininkas viešai dievagojosi, kad jo tuo metu net Vilniuje nebuvo ir kad jis ne toks kvailas, kad vairuotų be teisių.

 

Įtarimus, jog žvaigždė vairavo ne bet ką, o savo ištikimiausios gerbėjos „Zaporožietį“, pati Raisa pavadino visiška nesąmone. Anot moters, ji tokio automobilio net nėra mačiusi, o su dainininku jos visiškai niekas nesieja.

 

Laidos kūrybinei grupei pavyko gauti dar niekur nematytos, slapta nufilmuotos vaizdo medžiagos, kuri atskleidžia visas Radži melagystes.

 

Mobiliuoju telefonu užfiksuotuose kadruose aiškiai matyti kaip dainininkas išlipa iš balto „Zaporožiečio“, kurį vairuoja Raisos sūnus, ir jausmingai pasitinka savo ištikimiausią gerbėją. Vėliau jie kartu sėda į automobilį ir išvažiuoja. Kaip tik prie šios mašinos vairo ir buvo kiek vėliau Vilniuje sulaikytas neblaivus istorijos herojus, o automobilis, kurio Raisa teigė akyse neregėjusi, priklauso...   jos sūnui. Vaizdo įrašas demaskuoja artimus Radži santykius su skandalingąja Raisa, kurių abu nuolat išsižada.

 

Liudininkų parodymai, kurie patvirtins ne tik žvaigždės sulaikymo faktą, bet ir slaptus dainininko susitikimus su Raisa, apšmeižtų pareigūnų atsakas Radži ir negailestingi garsių žmonių vertinimai – jau šį trečiadienį.

 

Kokia bus Radži ir jo gerbėjos Raisos reakcija išvydus slapta nufilmuotus juos demaskuojančius kadrus? Visa tiesa – laidoje „Akistata“ jau šį trečiadienį, rugpjūčio 31-ąją, 19.40 val. per TV3!

 

„Akistata“ trečiadieniais nuo rugpjūčio 31-osios 19.40 val. per TV3!Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus