• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
„Šok su manimi“ dalyvis Mantas Wizard savo partnerę smaigstys kardais!
Autorius: TV3
2011-06-27 15:30:00

TV3

Trečiasis populiariausio šokių projekto Lietuvoje „Šok su manimi” sezonas nenumaldomai artėja, o į šokėjų gretas įsilieja vis daugiau talentų!

Greta dainininkės ir serialo „Moterys meluoja geriau“ žvaigždės Vaidos Genytės, dainininko Deivido Norvilo-Deivio, „Yvos“ lyderės Kristinos Ivanovos, dainininko ir projekto „Chorų karai“ finalininko Justo Lapatinsko, verslininkės Danguolės Stachuros, „Mis Lietuva 1996“ ir laidos „Didieji pokyčiai“ vedėjos Daivos Anužytės-Kasiulaitienės, Latvijos žvaigždės Laurio Reinikio ir kitų žvaigždžių ant parketo suksis ir paslaptingiausias projekto dalyvis – iliuzionistas Mantas Wizard!

Savo magiškus šou visoje Europoje ir net pasaulio pramogų sostinėje Las Vegase rengiantis Mantas pasiryžęs visomis jėgomis pasinerti į naują – šokėjo amplua. „Pasiūlymą dalyvauti „Šok su manimi“ priėmiau kaip gyvenimo šansą išmokti šokti. Tai pravers tiek mano sceninėje veikloje, tiek asmeniniame gyvenime“, – sako M. Wizard.

Daugelio prestižinių tarptautinių konkursų laureato, spėjusio sužibėti pasauliniu mastu iliuzionisto partnerė – stilingiausia „Šok su manimi“ šokėja gražuolė Viktorija Kunauskaitė. „Ji labai gera mokytoja ir draugiška partnerė, pasižyminti geranoriškumu ir kantrybe. Jaučiu atsakomybę prieš Viktoriją, tad stengiuosi atlikti viską kuo geriau. Džiaugiuosi, kad turiu tokią charizmatišką ir gražią partnerę“, – džiaugsmo neslepia iliuzionistas.

Viktorijai šis šokių projektas jau ketvirtas. Merginai prieš televizijos kameras teko šokti su aktoriumi Leonardu Pobedonoscevu, architektu Jurgiu Jurevičiumi, aktoriumi Aisčiu Mickevičiumi. „Su kiekvienu partneriu įgaunu naujos patirties. Nelyginu, kuris iš jų geriausias. Kiekvienas yra išskirtinis, tačiau juos vienija bendras bruožas – puikus humoro jausmas“, – sako profesionali šokėja.

Šįkart Viktorija galės ne tik mokyti šokti, bet ir pasimokyti iš savo partnerio. Pora žada šokio kompozicijas jungti su iliuzionistinio meno elementais. „Nors šio projekto esmė – šokiai, kelis triukus planuojame įtraukti. Ruošiame pasirodymą, kuriame magišką triuką atliksime kartu. Viktorija bus uždaryta dėžėje, į kurią susmaigstysiu 12 kardų! – intriguoja Mantas.

Pirmą kartą nauja „Šok su manimi“ pora prisistatys jau šį trečiadienį, birželio 29-ąją, „Forum Palace“ terasoje!

„Šok su manimi“ lauko terasa – trečiadieniais 19.00 val. „Forum Palace”!
Trečiasis „Šok su manimi“ sezonas – nuo rugpjūčio 29-osios per TV3!Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus