• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
„Susitikime virtuvėje“ dalyvės: profesionalų patarimais nepasitikime!
Autorius: TV3
2011-09-16 10:04:00

TV3 nuotr.

Naujai atgimusio kulinarinio projekto „Susitikime virtuvėje“ šeimininkai – Linas Samėnas ir Robertas Ščesnavičius savo laidą kiekvieną sekmadienį paverčia kone realybės šou: dvi iš penkių komandų, atvykusių iš skirtingų šalies kampelių jau susirungė tarpusavyje, trokšdamos parodyti, kas yra kiečiausi Lietuvos kulinarai!

Pirmosioms „Susitikime virtuvėje“ komandoms fortūna šypsotis nenorėjo: pirmojo projekto etapo debiutančių poros – Gintarės ir Simonos planus jaudulys apvertė aukštyn kojomis: n uo ankstaus ryto plušusios prie įmantrių patiekalų, moterys susipainiojo plikydamo skirtingas kavas ir arbatas įnoringiems svečiams! Antroji pora – Indrė ir Simonas sudarė įdomų ir prabangaus restorano vardo vertą meniu, tačiau kai kurie jų vakaro svečiai net nesiteikė paragauti komandos „šedevro“.

Šį sekmadienį, rugsėjo 18-ąją 16.30 val. – dar vienas laidos dalyvių susitikimas prie stalo. Po įtemptų šios savaitės pasiruošimo dienų paaiškės dar vienos „Susitikime virtuvėje“ poros likimas. Gal trečiasis kartas bus lemtingas ir dalyviams atneš sėkmę?

 

Trečioji „Susitikime virtuvėje“ pora – būrėja Liudmila iš Kėdainių ir jos marti, vaikų namuose pedagoge dirbanti Ligita – apie maisto gaminimą turi tvirtą nuomonę: jų nežavi gurmaniški ir įmantrūs patiekalais, profesionalų konsultacijomis moterys nepasitiki ir jas atmeta, o labiausiai jų širdys linksta prie lietuviškų, namie gaminamų patiekalų.

 

Tačiau ar tokį patį prielankumą tradicinei nacionalinei virtuvei jaučia virtuvės meistrai Linas Samėnas ir Robertas Ščesnavičius bei kiti laidos dalyviai?

 

Liudmila savo gabumus įrodinės ne tik virtuvėje: ji burs iš kavos tirščių ir akies krašteliu bandys pažvelgti į netolimą ateitį.

 

Vakaras prasidės jaukiai ir ramiai, bet ar baigsis taip, kaip moterys vylėsi? Virtuvės meistro Roberto reakcija bus tokia, kokios nesitikėjo nė vienas dalyvis.

 

Ką tokio pasakys kulinaras? Kodėl juoksis ir dėl ko verks vakaro šeimininkės   Ligita ir Liudmila? Kaip bus įvertinta jų tradicinė lietuviška vakarienė? Atsakymai – šį sekmadienį 16.30 val. „Susitikime virtuvėje“ per TV3.

 

 

„Susitikime virtuvėje“ – šį sekmadienį 16.30 val. per TV3.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus