• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
V. Pauliukaitis: „Erika Vitulskienė įrodė, kad šokti gali visi“
Autorius: LNK
2011-09-09 12:29:00

LNK nuotr.

Ne viename šokių konkurse teisėjavęs režisierius Vytenis Pauliukaitis sako, kad antrojo LNK šokių projekto „Kviečiu šokti“ sezono poros šoka labai gerai. „Visi šokėjai projekto atidarymui buvo labai pasiruošę, demonstravo sudėtingas kompozicijas. Iš karto klausiau, ką jie darys gruodį, jei dabar taip pasikaustę?“, - sako populiaraus šokių konkurso „Kviečiu šokti“ komisijos pirmininkas Vytenis Pauliukaitis.

Vytenį labiausiai nustebino operos solisto Merūno žmona Erika Vitulskienė ir verslininkas Romualdas Kumpys. „Viena nepabijojo tų keleto kilogramų viršsvorio, o kitas – savo amžiaus. Ir Romualdas, ir Erika įrodė, kad šokti gali visa Lietuva. Ir labai gražiai“.  

Pirmojoje laidoje Vytenis Pauliukaitis visoms projekto poroms parašė po dešimt balų. „Bet, sutikite, ne visi buvo to dešimtuko verti, aš nusprendžiau pakelti nuotaiką ir parodyti, kad visi turi vienodą starto poziciją. Tikra kova prasidės šį šeštadienį.“

Šį šeštadienį bus įjungtos „Kviečiu šokti“ žiūrovų balsavimo linijos ir kiekviena pora pamatys, kiek turi gerbėjų. Žiūrovų balsai bus sumuojami su komisijos balais. Komisijoje dirbs aštrialiežuvis režisierius Vytenis Pauliukaitis, šokių teoretikė ir praktikė, „moterimi – siaubiaku“ tituluota Ieva Šimukauskienė, komisijos naujokas aktorius Aistis Mickevičius ir profesionali šokėja Gabrielė Valiukaitė.

Šeštadienį ant LNK parketo dėl rezultato susikaus 15 naujųjų projekto „Kviečiu šokti“ porų - dainininkė Ineta Puzaraitė ir Ovidijus Andriekus, aktorius Darius Petkevičius ir Ingrida Mikštienė, aktorius Donatas Bakėjus ir Ernesta Balčiūnaitė, dainininkė Irūna Puzaraitė ir Rimvydas Černajus, dainininkė Mia ir Andrius Uksas, aktorius Eimutis Kvoščiauskas ir Nerilė Senulytė, laidų vedėja Daiva Budrė ir Tomas Slausgalvis, dainininkė Irena Starošaitė ir Andrius Grėblikas, dainininkė Baiba Skurstene ir Vadimas Šuško, orų pranešėja Karolina Liukaitytė ir Dainius Dimša, operos solisto Merūno  žmona Erika Vitulskienė ir Andrius Butkus, rinkodaros specialistas, modelis Jonas Stankevičius ir Liveta Paugaitė, virtuvės šefas Ruslanas Bolgovas ir Rolanda Maniuškaitė,  verslininkas, lėktuvo pilotas Romualdas Kumpys ir Monika Šiaučiūnaitė, dainininkės Mios mylimasis Radvilas Bubelis ir Ieva Žilienė.

Viena iš šių porų jau šį šeštadienį paliks „Kviečiu šokti“, tačiau rugsėjo pabaigoje drauge su kitomis iškritusiomis poromis varžysis dėl galimybės į jį sugrįžti.

  „Kviečiu šokti“ – šeštadienį 19 val. per LNK.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus