• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
V. Uspaskicho marškiniai kainavo 30 000 dolerių, D. Teišerskytės rankinė – dvylika litų
Autorius: TV3
2011-10-26 15:23:00

TV3 nuotr.
Jau šį trečiadienį, spalio 26-ąją, 20.30 val. TV3 laidoje „Be komentarų“ – paskutinio Lietuvos elitui aktualiausio įvykio apžvalga! Televizijos eteryje – praėjusią savaitę įvykusio Rusijos mados guru Valentino Judaškino kolekcijos pristatymo Vilniuje Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje užkulisiai: išskirtiniai interviu su Lietuvos turtingiausiais ir gražiausiais žmonėmis bei pikantiškos aukštuomenės atstovų provokacijos – kaip ir už kiek linksminasi mūsų milijonieriai.

„Šiam vakarui pasipuošti išleidau visai nedaug – apie 10 tūkstančių litų“, – paklaustas atskleidė politikas V. Uspaskichas. Ši suma ponui Viktorui – nedideli pinigai, tačiau kiek jam kainavo brangiausias jo įsigytas drabužis?

„Kartą, kai buvau komandiruotėje, vakare turėjau eiti į prabangų vakarėlį, tad reikėjo greitai ir gražiai apsirengti. Užbėgau į vieną drabužių parduotuvę ir išsirinkau šilkinius marškinius, kurių kaina buvo 30 tūkstančių dolerių“, – šyptelėjo milijonierius.

Įdomu ar tokia svarbia proga, kaip V. Judaškino vakarėlis, Viktoras išdrįstų pasipuošti kostiumu iš dėvėtų drabužių parduotuvės? Štai kita elito vakarėlio dalyvė – Seimo narė Dalia Teišerskytė ? nė neketino slėpti, jog jos rankinukas pirktas kaip tik ten: „Mano rankinė kainavo dvylika litų ir aš nemanau, kad ji prastesnė už tą, kuri būtų kainavusi tūkstantį du šimtus. Man visai negėda ją nešiotis!“   

Nuolat žurnalų viršeliuose besipuikuojanti Inga Paksaitė, milijonieriai Daina ir Antanas Bosai, tituluota gražuolė Daiva Anužytė-Kasiulaitienė, verslininkė Renata Paleičikaitė-Polujanskienė, turtuolis Visvaldas Matijošaitis, Seimo nario Kęstučio Daukšio sutuoktinė Eirida – kas pasipuošė brangiausiai, o kas – puošniausiai?

Laidoje „Be komentarų“ – reportažas apie naująjį dainininkės Nijolės Pareigytės meilės romaną. Ar tiesa, kad išsiskyrusi su krepšininku A. Jomantu ji atsidūrė buvusio Kristinos Ivanovos vaikino glėbyje? TV3 žiūrovams – ir išskirtinė medžiaga iš UNICEF ir TV3 šou „Už kiekvieną vaiką“, kuriame Natalijos Bunkės solo debiutas, kadrai iš žvaigždės repeticijų ir specialus interviu.

Sensacijos iš Lietuvos elito gyvenimo – jau šį trečiadienį 20.30 val. per TV3!

„Be komentarų“ – trečiadieniais 20.30 val. per TV3.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus