• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Vaida Skaisgirė išbandys vedėjos darbą

Autorius: Eli.lt
2015-08-26 14:27:00

Vaida Skaisgirė išbandys vedėjos darbą
Prodiuserių kompanijos „Videometra“ komunikacijos vadovė, prodiuserė Vaida Skaisgirė ilgą laiką sukiojosi laidų ir televizijos serialų filmavimo užkulisiuose, tačiau žavi moteris netrukus stos prieš kameras ir išbandys save laidų vedėjos amplua.

Naujojo TV3 projekto „Didysis magijos šou“ kūrėjai pamažu atskleidžia vis daugiau paslapčių. Viena jų – vedėjų duetas. Jėgas suvienijo ilgametis televizijos laidų vedėjas, reklamų kūrėjas bei režisierius Andrius Rožickas ir prodiuserių kompanijos „Videometra“ komunikacijos vadovė, prodiuserė Vaida Skaisgirė.

„Šiandien, kai projekto kūrimas jau įgavo pagreitį, esu tikras – neapsirikome nei dėl magiško projekto dalyvių, nei dėl komisijos narių, nei dėl vedėjų. Kalbant apie vedėjus, Vaida ir Andrius – tikrai puikus duetas. Andrius – profesionalas, labai gerai išmanantis savo darbą. Vaida, nors ir scenos naujokė, visus tikrai labai maloniai nustebino“, – pasakoja vienas iš projekto prodiuserių Gediminas Juodeika.„Jeigu jau visai atvirai, tai Vaidos, kaip vedėjos potencialą, su kolegomis mes įžvelgėme jau gerokai seniau. Pamenu, buvome sumąstę vieną naują laidą, prikalbinome Vaidą bandymams. Ji pasirodė labai gerai, tačiau pati laida, deja, taip ir neišvydo dienos šviesos...“ – prisimena Gediminas.

Po kurio laiko, kai jie su ta pačia V. Skaisgire bei kolega Eriku Kundrecku sumanė kurti „Didįjį magijos šou“, Gediminas iškėlė klausimą – o kodėl Vaidai netapus naujojo bendro projekto „Ir su Vaida, ir su kitais kolegomis vis kalbėjome, kad A. Rožickas būtų idealus šio šou vedėjas. O tada man toptelėjo – kodėl Vaida ir Andrius negalėtų tapti nauju vedėjų duetu? Ką aš galiu pasakyti šiandien? Kad dirbti kartu jiems sekasi tikrai gerai“, – pasakoja G. Juodeika.„Didysis magijos šou“ šiuo metu yra pačiame kūrybinio proceso įkarštyje. Projekte dalyvauja šeši magijos meistrai iš Lietuvos bei užsienio šalių. Projekto iliuzionistai atstovauja skirtingoms magijos rūšims – mikromagijai, gatvės magijai, mentalizmui, scenos magijai. Kiekvienoje laidoje jie rodys įspūdingiausius savo triukus, kuriuos vertins kompetentinga komisija, Kauno muzikinio teatro salė, pilną žiūrovų iš visos Lietuvos, o projektui pasirodžius TV3 eteryje – ir televizijos žiūrovai.

Projekte lauks gausybė intriguojančių, magiškų pasirodymų. Vieni magai žavės protu nesuvokiamu rankų miklumu, kiti – chrarizma, treti – hipnotizuojančia iškalba, ketvirti – neįtikėtina drąsa. Projekte bus galima išvysti ne vieną itin rizikingą triuką. Parodyti kuo įspūdingesnius triukus magus masins ne vienas dalykas, o vieni svarbiausių – lošimo automatų salonų „Tete-a-tete“ Casino įsteigtas įspūdingas piniginis prizas – 10 000 Eur bei, žinoma, garbingas didžiojo mago titulas.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus