• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Vaida Skaisgirė tapo naujos gyvenimo būdo laidos vedėja

Autorius: Eli.lt, Eivydo Timinsko nuotr.
2016-12-22 11:00:00

Vaida Skaisgirė tapo naujos gyvenimo būdo laidos vedėja
Iš karto po naujųjų metų, sausio 1-osios vakarą, TV3 eteryje pasirodys nauja gyvenimo būdo laida „Raudonas kilimas“, kurios vedėja tapo prodiuserių kompanijos „Videometra“ komunikacijos vadovė Vaida Skaisgirė. Daugiau nei prieš metus televizijos eteryje kaip projektų ir laidų vedėja debiutavusi moteris po kelių mėnesių pertraukos vėl stojo prieš televizijos kameras. „Gyvenimas – neišsemiamas temų šaltinis“, – įsitikinusi naują gyvenimo būdo laidą vesianti moteris.

„Projektas „Raudonas kilimas“ man – vienas svarbiausių darbų šiuo metu. Esu labai laiminga, kad pavyko suburti tokią profesionalią ir atsidavusią komandą, nes būtent kiekvieno iš jų dėka mes kuriame tokį projektą, kokį įsivaizdavome. Jau įvyko pirmieji filmavimai, jaučiausi išties užtikrintai ir gerai, nes neatėjau tik perskaityti į kamerą man svetimų tekstų, o pristačiau tai, kuo gyvenu jau kurį laiką – naują, išskirtinį, itin kokybišką projektą „Raudonas kilimas“, – naujais darbais džiaugėsi V. Skaisgirė.Vaidai jau teko vesti ne vieną TV projektą, tačiau moteris savęs eterio profesionale nevadina ir dar regi, kur galėtų tobulėti: „Tikrai nemanau, kad esu ideali vedėja, tačiau labai stengiuosi mokytis iš klaidų, jų nebekartoti ir manau, kad tobulėju. Vesti šią laidą man taip pat lengviau, nes darbuojuosi ne tik kadre, bet ir už kadro. Esu ir projekto „Raudonas kilimas“ prodiuserė, prižiūriu kiekvieną niuansą – nuo turinio ir temų iki grafikos ar anonsų“.

Moteris jau ne vienerius metus dirba užkulisinį darbą – kuria įvairius projektus, rūpinasi prodiuserių kompanijos „Videometra“ projektų komunikacija. Vaida tikina, kad ji patogiai jaučiasi tiek būdama kadre, tiek už jo, nes abi pusės kupinos iššūkių ir išbandymų, kuriuos ji pasitinka su azartu ir entuziazmu.

Naujai gyvenimo būdo laidai diriguojanti moteris intriguoja, kad „Raudonas kilimas“ – ne tik televizijos laida. Naujas projektas savo žiūrovams kartu siūlo ir kokybišką gyvenimo būdo portalą, kuriame – visos svarbiausios gyvenimo būdo naujienos.„Raudono kilimo“ veiklos – tiek TV laidos, tiek portalo – pagrindinis rodiklis yra turinio kokybė. Mes be galo gerbiame savo esamus skaitytojus – portalas jau sėkmingai veikia, tiek būsimus TV laidos žiūrovus. Mes jų neapgaudinėjame rėksmingais ir melagingais anonsais, montuodami laidas nenaudojame įžūlaus montažo, kurio rezultatas gali būti visam laikui sugriautas santykis su laidos herojumi ir pagadinta jo reputacija. Kuriame kokybišką ir labai įdomu produktą, nes kas gi gali būti įdomiau nei gyvenimas? Tai neišsemiamas temų šaltinis“, – kalbėjo V. Skaisgirė.

Profesionali naujosios laidos „Raudonas kilimas“ komanda žada, kad jau nuo naujųjų metų kiekvieną savaitę žiūrovų lauks atviri ir nuoširdūs pokalbiai su Lietuvos ir užsienio garsenybėmis. Laidos komandos taikiklyje – išskirtinės, žinomos ir įdomios asmenybės, kurios savo gyvenimą nuo filmavimo kamerų saugo ir interviu į kairę ir į dešinę nedalija.

„Mūsų gyvenimo būdo laidos pašnekovai – turinčios ką pasakyti asmenybės, tikiu, laida bus sėkminga ir ilgai gyvuos, o „Raudonas kilimas“ vėl taps 100 proc. kokybės garantu“, – sakė V. Skaisgirė.

„Raudonas kilimas“ – jau nuo sausio 1 dienos, kiekvieną sekmadienį 18 val. per TV3!Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus