• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Vlada Musvydaitė-Baranauskienė: „Esame stebuklo dalyviai“
Autorius: TV3
2012-08-01 13:08:00

Kaip pripažino pati olimpinio aukso medalio laimėtoja plaukikė Rūta Meilutytė, lipdama ant nugalėtojų pakylos ji dar nežinojo, kad jai atiteks 400 000 litų premija. TV3 infošou „Lietuvos geriausi“ vedėjai Vladai Musvydaitei-Baranauskienei, dirbančiai Londone, olimpinės čempionės močiutė atviravo: „Dabar su anūke karavanu galėsime apkeliauti visą pasaulį!“ Atrodo, kad prieš kurį laiką dar buvusi nepasiekiama svajonė, apie kurią močiutė kalbėdavosi su R. Meilutyte nuo jos vaikystės, šiandien – ranka pasiekiama.


„Mūsų vaikas!“ – TV3 sporto žiniukės teigimu šiandien taip skanduoja visi Londone viešintys lietuviai: žurnalistai, sportininkai, į olimpiadą bilietus nusipirkę tautiečiai. „Kai pasiteiravau, ką čempionė veikė didžiosios pergalės išvakarėse, Rūta ramiausiu tonu atsakė: ‚Dariausi manikiūrą!‘ ir čia pat pademonstravo Lietuvos trispalvės spalvomis nulakuotus nagus“, – praneša Vlada, negalėdama nesigėrėti 15-metės čempionės patriotizmu.


TV3 infošou „Lietuvos geriausi“ reporterės, dirbančios vasaros olimpiadoje Londone, darbai prasideda 7.00 valandą ryto ir baigiasi 3.00 valandą nakties. „Ar galite įsivaizduoti, kas didžiausias žurnalistų draugas Londone? Profesionalūs sportiniai bėgimo bateliai! Žurnalistai, kuriems reikia lakstyti nuo arenos iki arenos, su kitokiu apavu pūsles prisitrintų!“ – atskleidžia Vlada ir prižada jau šiandien olimpiniame miestelyje kalbėtis su „nematomais darbininkais“ – olimpinių čempionų ir šio vardo siekiančių sportininkų treneriais, masažuotojais ir visu pagalbiniu personalu.


„Supažindinsime TV3 žiūrovus su įdomia paslėptąja sportininkų kasdienybe: lankysimės olimpinio kaimelio virtuvėje, kurioje – viso pasaulio patiekalai, subalansuoti sportininkams, kalbinsime didžiuosius sportininkų pagalbininkus apie sporto, masažo ir poilsio teikiamą naudą bei domėsimės Lietuvos olimpiečių įspūdžiais apie Londoną ir apie tai, kas svarbu siekiant olimpinių laimėjimų“, – žada Vlada TV3 infošou „Lietuvos geriausi“, kuris eteryje pirmadieniais–penktadieniais 19.07 val., žiūrovams.


Taip pat laidoje – pirmieji olimpinės šalies vyrų krepšinio rinktinės įspūdžiai po gražios olimpinės pergalės prieš Nigerijos vyrų krepšinio rinktinę ir nauji Vilniuje dirbančių žurnalistų Mindaugo Rainio ir Artūro Anužio bandymai patiems atrasti ir išbandyti vasaros olimpinių žaidynių sporto šakas!Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus