• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
XXL laidos dalyvė vyro ieškos televizijoje
Autorius: TV3
2011-08-01 17:22:00

TV3

Speciali „Didžiųjų pokyčių“ laida kodiniu pavadinimu „XXL“, skirta jaunai dviejų vaikų mamai, kurią seniai kankina didžiulis antsvoris, – jau šį trečiadienį, rugpjūčio 3-ąją, 20.00 val. per TV3!

 

„Išbandžiau viską – nuo drastiškų dietų iki badavimo, nuo specialių sporto programų iki vaistų. Niekas nepadėjo. „Didieji pokyčiai“ – paskutinė mano viltis, galimybė pakeisti gyvenimą sau ir savo vaikams“, – dalyvaudama specialioje atrankoje, skirtoje antsvorio turintiems žmonėms, sakė komisijos nariams 33 metų 140 kilogramų sverianti Audronė Pigu.

 

Užgauliojimai, patyčios, skaudūs žodžiai, kompleksai ir nepasitikėjimas savimi Audronę lydėjo nuo pat vaikystės. „Kiekvieną dieną iš mokyklos ji grįždavo verkdama. Išbandėm viską – net valgyti neduodavom, bet niekas nepadėjo“, – sunkią dalyvės vaikystę prisimena jos mama.

 

Audronė suaugo, sukūrė šeimą, tačiau skaudūs išgyvenimai ir menkavertiškumo jausmas niekur nedingo. Pirmas vyras moterį paliko, kai ši laukėsi septintą mėnesį, antras pasinėrė į girtuoklystės liūną, o dviejų dukrelių gimimas vienišai motinai, kenčiančiai dėl svorio, pridėjo dar 50 kilogramų.

 

„Negaliu patikėti tuo, kas vyksta – tai protu nesuvokiamas stebuklas“, – likus porai valandų iki ypač brangios ir puikių rezultatų duodančios skrandžio suveržimo specialiu žiedu operacijos kalbėjo mokytoja Audronė.

 

Didieji dalyvės pokyčiai prasidėjo „Medicinos diagnostikos centre“ – chirurgas docentas Gintautas Brimas Audronei atliko tokią pačią operaciją, kokiai anksčiau ryžosi ir žinomos Lietuvos dainininkės Vitalija Katunskytė ir Birutė Dambrauskaitė. Procedūros dėka abi sulieknėjo perpus.

 

„Per du mėnesius išnyko 12 kilogramų!“ – puikiais rezultatais ir kūno pokyčiais džiaugėsi ne tik projekto dalyvė, bet ir chirurgas G. Brimas. Audronei taip pat buvo atliktos odos stangrinimo – mezoterapijos procedūros, panaikintos strazdanos ir sudarytos specialios mitybos ir sporto programos.

 

Gydytojas oftalmologas Algimantas Gutauskas dalyvei padovanojo galimybę matyti pasaulį vien savo akimis – nuo šiol akiniai storais stiklais moteriai nereikalingi. „Akių lazerinės chirurgijos centre“ buvo atlikta regėjimo korekcijos operacija.

 

Dizaineris ir stilistas Egidijus Rainys kūrė naują Audronės stilių. Pasipuošusi įspūdingais drabužiais ir nauja šukuosena „Didžiųjų pokyčių“ finale moteris jautėsi vakaro karaliene. Artimųjų ir vaikų džiaugsmo ašaros išvydus Audronę ir naujo mylimojo paieškos – jau šį trečiadienį, rugpjūčio 3-ąją, 20.00 val. tik per TV3.

 

Jaudinančios moterų istorijos laidoje „Didieji pokyčiai“ – 20.00 val. trečiadieniais per TV3.

Naujasis TV3 sezonas „Mano TV3. Čia šviesu!“ nuo rugpjūčio 29 dienos!Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus