• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Žinomiausia Lietuvos transeksualė Raul Mammadli - Agness dalyvaus šokių projekte

Autorius: Eli
2014-10-24 10:00:00

Agness
Jau greitai žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje – žiūrovų itin laukiamas atsinaujinęs didysis projektas „Šok su manimi“. Televizija atskleidžia vis daugiau detalių ir projekto dalyvių vardų. Jau žinoma, kad ant „Šok su manimi“ parketo suksis Mis Lietuva 2013“ Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė, dainininkė Monika Linkytė, modelis Jolanta Leonavičiūtė, „X Faktoriuje“ išgarsėjęs dainininkas Martynas Kavaliauskas, šuolių į vandenį čempionas Ignas Barkauskas, „TV pagalbos“ gelbėtoja Sandra Žutautienė, vestuvių organizatorius rekordininkas Remigijus Žiogas, interneto sensacija Monika Šalčiūtė, profesionalus modelis Simonas Pham. Tiesa, bene labiausiai intriguojantis projekto dalyvis atskleistas šiandien – tai Raulis Mammadli-Agness.

Lietuvoje ketverius metus gyvenantis azerbaidžanietis – bene garsiausias Lietuvos transvestitas. Raulis Mammadli prisistatinėja Agness vardu. Iššūkių nebijanti asmenybė džiaugiasi savo naujausia avantiūra – dalyvauti TV3 projekte „Šok su manimi“.

Agness dirba grožio salone kirpėja, šiuo metu mokosi, ruošiasi tapti dizainere. Netukus Agness pasirodys ir ant šokių parketo: „Sulaukusi pasiūlymo labai apsidžiaugiau. Vadinasi, Lietuvoje esu įdomi.  Tai, kad dalyvausiu TV3 projekte, suprantu kaip aukštesnį populiarumo lygį. O šokti visada norėjau, scena mane žavi.“

Agness išduoda, kad trokšta ne tik šokti: „Turiu ambicijų ateityje dar ir dainuoti.“

„Šok su manimi“ dalyvė tikina, kad, sulaukusi pasiūlymo dalyvauti projekte, ji labai abejojo, ar pavyks surasti partnerį: „Visų pirma tai esu labai aukšta, o antra – buvau įsitikinusi, kad Lietuvoje man tiesiog nebus įmanoma surasti partnerio, kuris sutiktų su manimi šokti. Tiesiog jaučiu daug netolerancijos mano atžvilgiu.“Su Rauliu Mammadli-Agness poroje šoks profesionalus šokėjas, šokių klubo „Judesys“ vadovas bei treneris Justas Žilinskas. „Labai palaiko mano draugė ir šokių partnerė Augustė – ji padeda man treniruoti Agness. Aš esu profesionalas, todėl ir požiūris į darbą yra profesionalus. „Šok su manimi“ poras formuoja projekto rengėjai, režisieriai. Mes, profesionalūs projekto šokėjai, tiesiog turime puikiai atlikti savo darbą, tai yra – profesionaliai šokti ir mokinti savo partnerius“, – pasakoja J. Žilinskas.

Agness prisipažįsta, kad jau spėjo susidurti su pirmaisiais nesklandumais. Moteriškų šokių aukštakulnių batelių reikiamo dydžio  Lietuvoje nebuvo, taigi Agness šokių bateliai specialiu užsakymu siuvami Italijoje, iš kur greitu metu turėtų pasiekti Lietuvą.

Agness džiaugiasi, kad pirmasis susitikimas su kitais „Šok su manimi“ dalyviais praėjo puikiai: „Visi tikrai gražiai elgėsi su manimi, nebuvo jokių piktų komentarų mano atžvilgiu.“ Jau rytoj, ketvirtadienį, ji ir visi kiti „Šok su manimi“ dalyviai išvyks į projekto pasiruošimo stovyklą prie Vilniaus esančiame prabangiame viešbutyje. Pagrindinėje viešbučio salėje specialiai klojamas parketas  ir ruošiami kambariai „Šok su manimi“ porų viešnagei.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus